Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 17 éves lányom szereti minden...

17 éves lányom szereti minden nap kihívóan sminkelni magát. Azt állítja, hogy ő a szolidak közé tartozik sminkkel együtt, az osztálytársai durvábbak. Egy 17 éves lánynak muszáj megengedni, hogy minden nap komolyan sminkeljen?

Figyelt kérdés
Egyébként párommal alkalmanként szívesen engednénk neki, de nagyon szeretnénk szolidabbra visszafogni a mindennapi sminket, mert több évtized tapasztalat alapján úgy látjuk, hogy nem jóra vezet ez, de ha tényleg ma már ez szinte kötelező, akkor nehéz ügy. Tényleg így van? A lányok nem járhatnak smink nélkül iskolába, mert az már ciki?
2017. jún. 15. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a lányotokat írja le, hanem a közösséget, ahová tartozik.
2017. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem is baj az ha hagyod, hogy úgy nézzen ki mint egy festmény. Hogy annyi sz.art kenjen a p.ofájára, hogy fel sem ismered.. Nevelni meg majd az neveli aki akarja. Minek az, ugye?
2017. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1-es: persze, ezt tudom, de nem vigasztal.


2-es: nem értem a válaszodat, valószínűleg azért, mert nem a kérdésre válaszoltál

2017. jún. 15. 21:08
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Ha normálisak lennétek max enyhét és alkalmanként engednétek a pofafestésből.

1-egészségügyi szempont...ezt komolyan részletezni kellene vajon...

2-jobban elfogadja magát, ha eddig nem-kiegyensúlyozott lesz

3-tartása-gerince is lesz és nem csak terpesztéssel-térdeléssel érvényesül

4-normális ismeretségei lesznek.

2017. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Normálisak vagyunk, és nem engedjük. Miért nem olvasod el a kérdést, és arra válaszolsz bunkó támadás helyett?
2017. jún. 15. 23:16
 6/17 anonim ***** válasza:
2%

# 5


Oké, még nem engedtétek meg számára, elnéztem-jogos:)

Az viszont nem normális, hogy ez kérdés számotokra, így is;) Kit érdekel a birkacsorda-osztálytársak???

Semmi bunkóság nem volt soraimban, ténymegállapítás inkább szókimondóan az élethez igazítva púder nélkül.


Lehet cikiznék-cikizik is már ezért suliban, de bizonyára ő is belátja vagy idővel, hogy előnyösebb számára az élet így.


Mellesleg gondolta e valaha egy leány vagy nő azt, hogy távolról mutatósabb bizonyára, de közelről, olyan bábú hatást-élettelenséget mutat bőre-arca, hogy borzalom....persze, lehet maradi vagyok, mert nem szeretek festékport érinteni...stb...:D

2017. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A bunkózás az volt, hogy "ha normálisak lennétek".

Azt értsd meg, hogy úgy gondolkodunk, ahogy te is írod, hogy ez mű, pont tegnap is mondtam neki, hogy közelről csúnya. A lányom szerint biztos maradi vagy, és mi is, pont erre vonatkozott a kérdés, hogy tényleg ennyire durva-e a helyzet 17 éves korban? Tényleg a lányok többsége sminkel, és megszólják azt, aki nem? Ez azért fontos kérdés, mert máshogy tudok vele bánni, ha úgy van.

2017. jún. 16. 06:48
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, kérdés, hova jár a gyereked. Nálunk 10 évvel ezelőtt nem volt ez a menő, napi szinten 13 lányból kb. 3 sminkelt, de én elitgimibe jártam. Szakközépbe a környéken meg nem egy olyan csajt láttunk, aki úgy ki volt festve, mintha a Playboy villába készülne castingra. Simán lehet, hogy olyan a közösség. Minap is, mentem munkába, mellettem beszélgetett két max. 16 éves csaj, és az egyik ott nyafogott, hogy el kellene már mennie újra 3D szempillát feltetetni, mert nem fogja betolni a pofáját anélkül a suliba, mert az ciki, akkor inkább lóg.


Mondjuk azt is megkérdezném, a ti nézetekben mit jelent a kihívó smink? Mert az is lehet, ti vagytok tényleg maradiak ilyen szempontból... meg az is, hogy tényleg túlzásokba esnek.

2017. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

# 7


Az nem az én hibám, ha az "inget" felveszed;)


Amúgy, csináljatok egy félsminket és egy pár fotót, amit kielemeztek szép nagy felbontásban-mások véleményét kikérve akár.

Ilyesmire gondolok:


[link]


Időnkét nem vészes a kence, de állandóan egy maszkot viselni...kikészül a bőr és 20 évesen egy ráncos bocskor is lehet...utána meg zsákot húz a fejére vagy mi...:D


Szerintem nem maradiság az, ha nem nyalom meg a konnektort, mert a többi idióta ezt teszi, de minden hüle a saját kárán tanul.

Ha egészségesen táplálkozik és tisztítja bőrét, bármely sminkelt pitát felülmúlja szép bőrével, de ugye ezért tenni kell és egyszerűbb vakolni évről évre vastagabban...ez a trend és a piac is dübörög-fogynak a vackok.

2017. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7%

# 8


Kihívó smink? Mint a kihívó ruha...mit kellene ezen magyarázni vagy mára ez sem tiszta sokaknak vajon?


Tegyél fel egy kérdést magadnak.Miért jó állandóan toppul kinézni? Mert magadnak-mindenkinek tetszel majd...talán, de idővel unalmas leszel és vakolod tovább magadat vastagabbra, de reggel valaki melletted tuti megriad majd végül és az egy megrázó élmény lesz számodra is:D

Én mindig örömmel látom, amikor valaki csak időnként veszi fel a "bohócjelmezt".Jól áll esetenként sokaknak és mondhatni kicsípte magát.Ma már a kikentekről ezt nem is lehet elmondani vagy igen?Unalmasak...


Különben meg egy szép arcbőr érintése, mind az érintettnek és érintőnek élmény és nem az jön át, hogy csupa por lettem brrrr-na, vakolhatom magam újra.

2017. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!