Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az elméleti kreszvizsgához a...

Az elméleti kreszvizsgához a sajátos nevelési igényű vizsgázónak van valamilyen könnyítése?

Figyelt kérdés
Dixszlexiám van és úgy érzem, hogy tudom én rendesen az elméletet csak valahogy mindig elhibázok egy két dolgot amin útolga visszanézve én is csodálokozom, hogy ezt, hogy ronthattam el. A képesekkel nem is szokott bajom lenni, de a szövegesekkel annál inkább.Háromszor próbálkoztam és mindháromszor ilyen egy két pont hiányzott a sikeres vizsgához. Néha érzékeltem én is hogy talán rossz az az időkorlát, hogy egy perc alatt kell teljesíteni, vagy csak félreértelmeztem egy kérdést. Erre gondolom utólag így nem lehet hivatkozni? Milyen lehetőségek vannak ilyenkor? Én nem akarom nagyon ezeket a kiváltságokat erőltetni, lehet ha még jobban rákészülök sikerül, de most is úgy éreztem, hogy tudtam, aztán még is apróságokon múlt.
2017. aug. 22. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Tobbletidot szerintem kerhetsz.

En nem diszes vagyok, de az allapotombol kifolyolag (aliglato vagyok) kaptam pl valamennyi tobbletidot nyelvvizsgan, erettsegin mindig.

Igazabol minden spec csoportra mas-mas vonatkozik, nezz/kerdezz utana ennek szerintem.

En a tobbletidot (30%) eleg eselyesnek latom.


Ezt nem azert kapnad, mert kiveteleznek veled, hanem hogy a tobbiekhez kepest ne legyel hatranyban. Szoval emiatt ne erezd rosszul magad vagy ilyesmi.

2017. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd utána kérdezek/nézek! :)
2017. aug. 23. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!