Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik kreszt teszt all...

ReniAdam kérdése:

Melyik kreszt teszt all legkozelebb a valodi mostani kreszvizsgahoz?

Figyelt kérdés
Probaltam a fizetos kresztanulasotthon.hu-tezen mar 60 pont felett irom a teszteket a legtobb 70 volt a legkevesebb 62. A szakoe.hu-n is irtam parat azon 90%folott irok a legtobb 99% a legkevesebb 93 lett. A kreszteszt.netet meg csak egyszer probaltam azon 62 pontom lett.ezek kozul melyik all legkozelebb a vizsgafeleadatokhoz illetve milyen tesztlapokat erdemes meg toltogetni?

2016. okt. 9. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A tesztek félrevezetőek lehetnek, a szakoe-hu-n nagyon kevés kérdésből dobálja össze a program a tesztsort, nem véletlen a 90% fölötti eredmény, szemben a többivel, ahol 60-62 pontosak a tesztjeid.

A szabályokat megtanulni tesztelésse4l nem lehet, be kell járni tanfolyamra, plusz KRESZ könyvből tanulni, a cél a szabályok értelmezésének elsajátítása.

A vizsgán 11ezer kérdésből válogatja össze a gép a tesztsort, azt nem lehet bemagolni, meg nincs is értelme.


[link]


Az edukresz oldalon fönt lévő kérdésekkel találkozhatsz majd a vizsgán is, sajna díjmentesen még a lehetséges válaszokat sem mutatják meg csak a kérdéseket (szóban tudsz magabiztosan felelni?)

2016. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kezdem hetfon a tanfolyamot. November vegen lesz a vizsga kb. Az oktato szerint a kresztanulasotthon ha ha ugy megy hogy mindig 65 pont felett irunk akkor tuti atmegyunk. A baraznom csak a szakosbol tanult elsore at is ment.szerencsere ertem is a dolgokat a hibaim inkabb figyelmetlensegbol adodnak. El is tudom magyarazni mi miert hogyan van mit jelent... igazabol azert szeretnek tobbfelet kitolteni hogy minden iranybol felkeszulhessek. Nem szeretnek megbukni.
2016. okt. 9. 09:29
 3/5 anonim válasza:
E-titan.hu Fizetős ugyan, 4500 ft/17 nap, de a vizsgán csak ezekkel a kerdesekkel fogsz találkozni :)
2016. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikeeult meszereznem belole 8 napot. 72-73 pontokat irtam. Joval kevesebb kerdes van es konnyebb is mint a kresztanulasotthon.hu de ha ilyen lesz a vizsga mint etitanon akkor nyugodt leszek. :)
2016. nov. 3. 06:07
 5/5 A kérdező kommentje:
vegul 69 ponttal atmentem.csak jok a tesztek 😘
2017. jan. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!