Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Zsozeatya? Mostanában...

Ki az a Zsozeatya? Mostanában mindenhol azt hallom, olvasom, hogy zsozeatya így-úgy, de mitől olyan felkapott?

Figyelt kérdés
oké, kiderítettem h egy videós vagy mi...de mitől lett ilyen népszerű, miket csinál?

2017. aug. 23. 01:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Én csak külföldi videósokat nézek rendszeresen, szóval előre bocsánat, ha hülyeséget mondok. Az ismerősem szerint humoros. Megnéztem pát videót, amiben szerepelt és tényleg az, csak sokszor már túlságosan gyerekes szintre süllyed. Párban komolyabban is beszélt, de nekem az jött le, hogy annyira a 14 éven aluli korosztályra akar fókuszálni, hogy már saját magát égeti le.
2017. aug. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Semmi lényegeset nem csinál, csak szórakoztatja a kisgyerekeket, nagydumás csávó, sokszor erőltettet is, de ez bejön a célközönségének. Ha jól tudom játékokról csinálja a legtöbb videóját, de van véleménykifejtős vlog is.
2017. aug. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Gameplay + vállalhatatlan viselkedés= ruri siker a degenerált tizenéveseknél.....

Kicsit gáznak tartom, hogy állitolag felnött ember, es hogy viselkedik...

Agyilag kapufa ember gyart tartalmat agyilag kapufa embereknek.

2017. aug. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Ugyanazt csinalja mint a tobbi videos is: lesulyed a 12-16 eves tucatbirkak szintjere, igy egy hullamhosszon vannak, ami egyenlo tobb jutub feliratkozo, tobben latjak, tobben beszelnek rola, ennyi.

Kamasz koromban lehet nekem is tetszett volna a stilusa, de most felnott fejjel inkabb szanalmas, mert latszik hogy direkt csinal hulyet magabol a jutubos penzert.

2017. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

jó hát én már az sem tudom felfogni, hogy egy videós hogy lehet sztár...utálom ezt hogy a videósok, vloggerek, meg hasonló 0 tartalmú idióták ma a sztárok...

pedig én is csak 20 éves vagyok

2017. aug. 23. 13:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért van olyan videós, aki tartalmat gyárt, pl. van aki kulturált szórakoztató videókat csinál, filmkritikákat, és társadalomkritikus videókat is (Pont a youtube szutyok ellen.) Retroshock mind a 3-at szolgáltatja egyben.

Én mondjuk nem szörnyülködök a youtube sztárokon, még mindig rosszabbak a magyar celebek, akiket a kereskedelmi csatornákon láthatunk.

2017. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt hozzá kell tenni, hogy mikor elkezdett felkapott lenni, akkor kezdett el a színvonal csökkenni. Több évig alig volt nézettsége. Aztán elkezdték az emberek megismerni, olyan szövegeket hallottak tőle ami egyedi, vicces, elmondták haveroknak, és elkezdték nézni az emberek. Aztán zsoze elkezdett egyre jobban rájátszani a dolgokra. Nézzd meg tőle az első 4 videóját a the forest című játékról. Egyedi hülyeségek, vicces világnézet, öröm volt nézni. Azután nézz meg egy mostani videóját. Nagyon szerettem régen, de egyet kell értenem hogy már nem vicces amit csinál.
2017. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
78%
A baratom kedveli ot. Es megneztem par videojat es van amikben tenyleg vicces es szorakoztato de sajnos nagyon sok olyan van amikor mar olyan gyerekes hogy idegesito
2017. aug. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
65%
A tobbi gyokernek uzenem,hogy egyaltalan nem idiota meg gyerekes,igaz neha eroltetett,de legalabb nem olyan unalmas fos mint a tobbi videos,hanem valtozatos a hangulat is meg a videoi is meg o is
2017. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek az előzővel! Akinek nem tetszik, az mi a fas.ért nézi?? :D :D
2017. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!