Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Motiváló "feladatokat" gyűjtök...

Motiváló "feladatokat" gyűjtök. Ötletelnétek velem?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiatal nő vagyok, de úgy érzem, néhány hónapja kicsit belefásultam az életbe. Nincs kedvem kimozdulni, gorombább és motiválatlan lettem, de mindenképpen orvosolni szeretném a helyzetet. Arra gondoltam, hogy színes cetlikre írnék fel "feladatokat", amikből minden reggel húznék egyet, és még aznap meg kellene valósítanom az ott írtakat. Apróságokra gondoltam, pl. "mosolyogj rá egy ismeretlenre", "dicsérd meg egy ismerősödet valamiért" vagy "mondd el egy hozzád közel álló személynek, hogy fontos neked".

Nem tudom, lehet, hogy butaság, de egy próbál megér. Tudnátok még ilyen apró inspirációs feladatokat ajánlani a cetlikhez? :)



2017. aug. 23. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
a motiváció akkor jó ha van visszajelzés, vagy valaki bátorít :)
2017. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi a legnagyobb célod?
2017. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!