Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megfog történni?

Rebi13524768 kérdése:

Szerintetek megfog történni?

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy nagy hívő vagyok, de azt sem mondom hogy nem hiszek Istenben. Lenyeg: sok ismerosom arrol beszel hogy Szeptember 23-an lesz a Megtérés. Ez igaz?? Nezzetek utana a neten!!!!

2017. aug. 23. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez mi, újabb "itt a világvége"-típusú dolog?

Szerintem unalmas ez már, 50-60 éve mondogatják...

2017. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

A Kontra-üstökös derékban fogja metszeni a Szaturnusz gyűrűjét, és ez akkor fordult elő utoljára, amikor plejádi időszámítás szerint 2313221-ben Pah-nagyúr a Vedra Birodalom közifusza (vagy más néven impje, tehát marsallja), 12 aranyökröt áldozott fel Dongatosz-istennek, amiért az kivezette népét a vertrúdiai nyalábból. Ekkor Vertrúdia császár Rudifossza éktelen haragra gerjedt és fellázadt Dongatosz hatalma ellen, mire Dongatosz egész Vertrúdiát 88 napig tartó tűzesővel pusztította el.


Tehát 23-án bizony megtérés lesz.

2017. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eddig 41 apokalipszist éltem túl, szerintem ezt is túl fogom. :D Keress értelmesebb ismerősöket.
2017. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a világvége-butaság már olyan mértékű, hogy törvényben kellene határt szabni és riogatás miatt büntetni, mert már NAGYON unalmas.
2017. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emlékszel mekkora felhajtás volt 2012-ben a világvége körül? Abból se lett semmi, ez is pont ugyanakkora baromság. (Meg amúgy előtte is volt kismillió dátum kitűzve, hogy mind meghalunk, de ehhez az egyhez kapcsolódik személyes élményem is.)
2017. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak annyira mint a világvége.
2017. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!