Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem és én válunk neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem és én válunk neki van egy barátnője, de lefeküdtünk egymással. Van egy gyermekünk is. Félek, hogy megfog történni mindig? Szerintetek? Vágyunk még egymás társaságára vagy mi?

Figyelt kérdés
Amikor most itt volt nálam akkor is éreztem rajta, hogy kíván ugyanúgy és én is őt. Simogatta a kezem, átölelt szorosan...szerintetek ebből mi lesz? Rossz véleményeket nem kérek ha lehet! :)
2016. júl. 24. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyett, bár hála égnek mi nem voltunk házasok, meg gyerek sincs. Pár alkalommal összejártuk még a szex miatt, volt szó arról is, hogy kibékülünk, de végül én elköltöztem másik városba és vége szakadt.

Hogy mi lesz belőle, az csak rajtatok múlik.

2016. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az lemaradt szex közbe ugyanúgy mondja nekem és súgja a fülembe és mondja a szemembe, hogy szeretlek, kívánlak...
2016. júl. 24. 14:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg oka van annak, hogy váltok, tök mindegy mit mond szex közben.

Egymás testére vágytok, nem egymás társaságára.

A kettő között különbség van.

Együtt tudnátok élni újból?

Akkor miért is váltok?


Gondolkozz egy kicsit logikusan!

2016. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:
71%
Tehát veled kefél a barátnője mellett,a barátnőjét csalja veled. Annyi a különbség kettőtök közt,hogy te erről tudsz,a csaj meg nem. Minek váltok?
2016. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert állítólag, szereti az új nőjét...ő nem tud róla a barátnője...de nem ellenkezik a férjem és én se.
2016. júl. 24. 15:13
 6/16 anonim ***** válasza:
Exem szülei közt válás után kb 20 évvel is megesett. Szegény srácnak nagyon kínos volt.
2016. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:
72%

Akit szeretünk,nem csaljuk. Nem lesz gerincsérve a férjednek. Akkor további jó szórakozást. Nem tudom,mi a kérdés.

Ja,hogy meg fog-e történni mindig? Igen,amig te újra és újra kielégíted...

Ez nem rossz vélemény,nem is vélemény,hanem a tények.(csak nem Várkonyi Andreával)

Te is elgondolkodhatnál a viselkedéseden.

2016. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Én a volt férjemmel 1x csináltam ilyet, akkor már külön voltunk. Nem kívántam őt, hanem egyszerűen megsajnáltam.
2016. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is megtörtént, az új, fiatal kis barátnőt csalta velem.


Azóta sok év eltelt, gondolom a lány is sejti hogy lehetett valami...hiszen tapasztalt nővé érett közben.

2016. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Mi már elváltunk,igaz nem rég, még csak 2 hónapja, gyerek nálunk is van.

Egyikünknek sincs még senkije. Már többször lefeküdtünk azóta, egyébként az exfeleségem hozta fel a dolgot. Mindkettőnknek jól esik, a szex mindig is jó volt, más miatt ment tönkre a kapcsolat. Megbeszéltük ha valamelyikünknek alakul majd valami akkor nem folytatjuk a dolgot.

Az sem lenne jobb ha egy szinte ismeretlen emberrel lennénk szexkapcsolatban. Egymás igényeit ismerjük, és tökéletesen ki tudjuk elégíteni. Tudjuk hogy a kapcsolat nem működik, de attól még szexelhetünk, amíg senkit nem bántunk meg ezzel.

Én azt mondom ha jól esik miért ne?

2016. júl. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!