Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le azokat,...

Miért pontozzák le azokat, aki csak leírta a véleményét?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt arra, hogy például valaki kiírja, hogy a Juliska név kinek hogy tetszik. Valaki válaszol, hogy neki mondjuk tetszik, egy kislány jut róla eszébe, szeplőkkel, kék szemmel, szőke hajjal. Erre a nép lepontozza, mikor ő csak válaszolt a kérdésre. Igen, most volt egy ilyen neves kérdés. Ketten írták, hogy milyen hölgy jut róla eszükbe, az egyik Adam333 volt. Miért? Miért írsz ki kérdést, ha csak az olyan válaszokat fogadod el, amelyekkel egyetértesz?

2017. aug. 24. 11:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy mindkettejüket le is pontozták.
2017. aug. 24. 11:55
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Azért írja ki a kérdést,hogy lepontozhassa a válaszokat. Te nem csináltál még ilyet? :)
2017. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, valahogy még eszembe se jutott.😅
2017. aug. 24. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Ezért jobb kihagyni az ilyen hülye kérdéseket. A másik a politika. Teljesen felesleges bármit írni, a másik oldal úgyis lepontoz. Vannak kérdések, ahol a kérdező nem valódi választ vár, hanem bólogatásokat.
2017. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, az utolsó mondatodat akartam valahogy kihozni én is, de neked jobban sikerült.:D
2017. aug. 24. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon rávvannak egyesek izgulva, ha lepontozzák őket, pedig nem ellened irányul, ha beszedsz egy nulla százalékos választ. Ez nem sakk, hogy mennyi az élő pontod. Ez itt lényegtelen, az a lényeg, hogy mindig azt válaszold, amit gondolsz, s akkor nem lesz savanyú, ha lepontoznak...igen kellemetlen, amikor olyan véleményt formálsz meg szándékosan, amitől felpontozást vársz, s mégsem jársz eredménnyel.
2017. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most naponta jön egy ilyen kérdés? 24 órán belül minimum a harmadik, a pontozást feszegető kérdés...
2017. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom. Engem sem a % sem a pontozás qrvára nem érdekel. Lehet lepontozni, legyen már egy gombnyomásnyi örömötök és az legyen a legnagyobb az életetekben!;)
2017. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!