Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érettségire hasznos cuccok?

Érettségire hasznos cuccok?

Figyelt kérdés
Ebben az évben fogok érettségizni és miket vegyek? Pl.aami hasznos angol érettségi gyakorló vagy fuzetek. Ti miket vettetek?
2017. aug. 24. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit:D Egyszer átolvastam a tételsort, amit elkértem osztálytársamtól, majd frissen átnézve bementem, és felmondtam amit tudtam. Angolt kivéve rengeteg felkészülési időd lesz, valamint rengeteg segítséget meg fogsz kapni. Amit kihúztál tételben lesznek segítségek, valamint rengeteg könyv lesz elérhető számodra. Arról nem is beszélve, hogy a tanárok is segítenek. Nekem pl töriből az elnök segített:D Nem kell parázni, annyi a lényeg. Csak írásbelin kell túlesni. Ott meg max a matek lehet gáz.
2017. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
herbál
2017. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kokain
2017. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ledaráltam néhány sorozatot eredeti nyelven persze.
2017. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne vegyél semmit, csak nézz körül a neten. Bőven elég. Meg tanulj, figyelj az órákon, írjál házit rendszeresen és kész.


Szerintem a leghasznosabb, ha már most megnézegeted a korábbi évek érettségi feladatsorait.

2017. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!