Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért koptatja le valaki a...

Miért koptatja le valaki a barátnőjét vagy haverját stb?

Figyelt kérdés
Milyen esetekben koptatja le valaki egy személyt!
2017. aug. 25. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha olyan majom, hogy nem képes nyíltan közölni vele, hogy (már) nem kedveli annyira.
2017. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha megunom az egyik luzert koptatom.
2017. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elég introvertált vagyok, tehát szükségem van "alone time"-ra. Ha nagyon "túlszocializálódtam" magam, akkor előfordul, hogy visszautasítok meghívásokat, mert tudom, hogy csak utálatos lennék. Meg van olyan is, hogy valaki nagyon rám akaszkodik, de nem veszi észre magát, olyankor először finoman próbálom lekoptatni, aztán ha az sem segít, egyre idegesebb leszek miatta és egy idő után "robbanok". Ez ritkább, de azért előfordult már.
2017. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam ezt tenni, ha az idegeimre ment már a másik a viselkedésével, vagy mindig velem verseng, esetleg majmol, és kibeszél engem.

Akire nincs igényem, azt kizárom az életemből.

2017. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Én detto ugyanolyan vagyok, mint a 3. válaszoló. Nekem már az is bőven elég, ha pl. egy hétig iskolában vagyok és minden nap találkozok az ottani barátnőimmel. Ha utána hétvégére beszerveznek valami programot, általában lemondom, mert nagyon fárasztó számomra, hogy egész héten ott kellett jópofiznom velük, erre mikor végre egyedül lehetnék hétvégén, akkor is korán kell kelnem és órákat buszoznom, hogy velük csevegjek. Most amúgy biztos bunkónak tűnök meg minden, de ez van :/ Inkább lemondom az ilyen találkákat, minthogy elmenjek, amikor amúgy is fáradt vagyok meg ilyesmi és morcosan üljek ott.
2017. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én akkor, ha kiderül, hogy manipulátor az illető.

Ha megmondanám, hogy az a bajom, hogy a hátam mögött keveri a szart, azzal is csak magamnak ártanék.

2017. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
És mondjátok csak, miért nem lehet ezt nyíltan kezelni? De sok gyökér van itt.
2017. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nyíltan megmondom, hogy "Bocs, nem akarok most veled lógni" az ugyanúgy lekoptatás... Nem tudom, mi a problémád, utolsó.
2017. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!