Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más családoknál is arról szól...

Más családoknál is arról szól a nyaralás, hogy fekszenek meg tévéznek a szálláson?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy-két évben ha elmentünk nyaralni az nagyjából arról szólt,hogy apa meg anya a szálláson elvoltak,én meg szétuntam magamat. Ha mondjuk egy hétre mentünk,akkor abból 4-5 napot a szálláson töltöttünk és csak 1 vagy 2 nap volt strandolás. De a strandolás is olyan hogy jól van itt voltunk 3 órát ennyi elég volt,menjünk vissza feküdni. És jövőhéten megint megyünk elvileg "nyaralni",de nincs kedvem,viszont a szüleim ragaszkodnak hozzá hogy én is menjek. De én nem értem,hogy mi értelme elmenni azért egy helyre,hogyha ugyanazt csinálod otthon is. Én a nyaralástól élményeket várnék,nem pedig hogy a szálláson nézzem a tévét vagy ilyesmi,mert azt otthon is tudom.

Más családoknál is arról szól a nyaralás,hogy fekszenek meg tévéznek a szálláson?


2017. aug. 26. 08:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

Jujj... Ez elég rossz mentalitás a szüleid részéről. Ennyi erővel otthon is lehetne maradni. Felesleges elmenni egy szép helyre úgy, hogy közben semmit sem ismerünk meg belőle. Sőt, jóformán nem is látjuk, csak annyit amit a szállodai szoba ablaka sejtet.

Viszont én elmennék a helyedben és felfedezném egyedül a környéket meg minden. Csak kapcsolnak, hogy kb semmit nem leszel velük... Hátha ők is belátják, hogy ez így nem járja.

Nem azt mondom, hogy nem jár ki a semmittevés az embernek, mert dehogynem. Én is imádok heverészni. De, azt nem nyaralás címszó alatt teszem...

2017. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%

Még sosem kapcsoltam be a tévét a szálláson :D

Az ellenkezője. Ha nem potyognak a könnyeim a nap végére a lábfájástól a többórás túrázás és kulturális körséta miatt, akkor nem is nyaraltam igazán. Általában 9-16 körbesüvítünk a terepen, utána könnyed vacsora, kis alvás, aztán este megint séta.

2017. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megtudhatnám miért lettem szinte teljesen lepontozva?
2017. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!