Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hallottál róla, ismered, van...

Hallottál róla, ismered, van saját tapasztalatod, EOS, Lengyel Sándor?

Figyelt kérdés
Ismered , vagy van saját tapasztalatod, Lengyel Sándor által "oktatott" EOS programról? Véleményekre, saját tapasztalatokra, elért eredményekre, élményekre, lennék kíváncsi a programmal kapcsolatosan.

#élmény #program #EOS #eos program #oktatás eos #tapasztalat eos
2017. aug. 26. 11:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Még mindig aktuális a kérdés !


Várom a hozzászólásokat, véleményeket !

2020. márc. 4. 00:13
 12/18 anonim válasza:
Harmadik éve aktuális a kérdés? Miért nem kezdesz el megismerkedni a programjaival és tanításaival részletesen, hogy saját tapasztalatod legyen?
2020. márc. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12#-es igen, még mindig aktuális a kérdés!

Tőled is, szívesebben olvastam volna a saját kérdésemre írt válaszodat, és nem az én kérdésemre írt kérdésedet.

De mind ettől függetlenül, tiszteletben tartva a te kérdésedet, írom a válaszom : Többek között azért nem kezdtem el személyesen is ismerkedni a programmal, mert mielőtt belekezdenék , úgy gondoltam, előbb begyűjtök minél több információt a témával kapcsolatosan, mint ahogyan azt kérdés formájában felsoroltan kérdezem is.

Aztán az is a helyzet , hogy Budapesttől kb. 250 km-re lakom és nem így már nem annyira egyszerű az elkezdem című történet, mert ez egy plussz költséggel járó művelet , hogy felutazzak. Gondolom így kielégítő választ írtam a kérdésedre.

2020. márc. 31. 22:25
 14/18 anonim válasza:

12 vagyok.

Csak furcsa nekem, hogy évekig körbejárod a dolgot, miközben rengeteg egyszerű lehetőséged van jobban megismerni saját tapasztalatok alapján. De nyilván mindenki más típus.

Én is 250 km-re lakom Budapesttől, de mostanában egyre inkább elkezdte az internetet használni. Rengeteg korábbi szeminárium részlet, videó elérhető facebookon és youtubon ingyenesen, valamint a videótáron is, aminek nem túl magas az éves előfizetése.

Személyesen két egynapos tréningen vettem részt, nekem nagyon tetszettek, de ezek előtt én is sok videót, előadást néztem meg, így tulajdonképpen magam győztem meg, hogy menjek el.

Első körben mindenképp ajánlom az online tartalmakat, valamint ha 28 év alatti vagy akkor is vannak lehetőségek, de ezek kint vannak az oldalon, utána tudsz nézni.

2020. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

# 10


És mi van ha pl én is igénybe venném a szolgáltatásait egy valag pénzt kifizetnék és én nem lennék olyan szerencsés mint az a 26 éves milliárdos srác meg gattyánék?Oda a lém oszt csá?

2020. ápr. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló kérdése, abszolut jogos !


Érdekes, hogy a kérdésemre vagy semmitmondó vagy igencsak szerény válaszok jöttek eddig.

A ki írt kérdésem tartalmi lényegére, eddig szinte senki nem adott választ, pedig már három éve várom a választ!

Senki egy szösszenetet sem írt arról, hogy milyen eredményt tudott elérni az EOS-nak köszönhetően.

Kiványcsian várom a válaszokat.

2020. ápr. 17. 22:49
 17/18 anonim válasza:
65%

“Ki milyen eredmenyt tudott elerni az EOSnak koszonhetoen?”


Ha ugy mukodne, hogy Lengyel Sandor megmondja hogy csinaljak egy webaruhazat, aruljak benne x termeket es biztosan meggazdagszom, akkor lehetne mondani konkretan h neki koszonhetem. Ilyen termeszetesen nincs.

De ha en ezt megcsinalom, akkor honnan tudhatom hogy neki koszonhetem vagy sem? Lehet nelkule is megcsinalom, de lehet hogy csak azzal a segitseggel, amivel a latasmodomon, a gondolkodasomon, a dolgokhoz valo hozzaallasomon valtoztat az eos. Ez igy szerenynek es altalanosnak hangzik valoban, de remelem ertheto hogy miert nem ertek egyet a kerdessel, es miert mondom azt h kezdd el nezni az ingyenes v olcso online tartalmakat, es megkapod a sajat valaszod h bejon vagy sem.

2020. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
65%
Én is csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, ha érdekel a módszere, akkor akárki is mondd ezen az oldalon véleményt, csak az ő személyes véleményét tudja megosztani, ami lehet pozitív vagy negatív, de lehet, hogy lebeszélnek róla és nem mész el, bár így nem fogod megtudni, mit hagysz ki, de lehet x év múlva meg hallani fogsz egy történetet, hogy valakinek azután vett 180 fokos pozitív fordulatot az élete, hogy elment a szemináriumára és Te azóta is ugyanazokat a problémákat hordozod magaddal évek óta és azt bánod, hogy legalább egyszer nem próbáltad ki. Bár személyesen nem ismerem, az on-line szemináriumára regisztráltam, amit a kijárási korlátozások alatt hirdetett meg. Egyébként egy ismerősömtől hallottam róla és én kerestem már a lehetőséget, hogy tudnék részt venni valamilyen programján. Év elején egy internetes oldalon kaptam egy infot az on-line oldaláról és akciós volt az egy éves regisztráció, így csak erről tudok nyilatkozni, de eddig nem bánom, hogy kifizettem. A személyes részvétel a távolság és az időbeosztásom nekem is problémás, de a jelenlegi körülmények között ez így most elég és szerintem az ott található anyagok alapján el fogod tudni dönteni szükséged van-e rá, aztán, ha mégsem akkor a továbbiakkal kapcsolatban még mindíg előtted áll a döntés lehetősége.
2020. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!