Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfi társaimtól kérdezem....

Férfi társaimtól kérdezem. Veletek milyen gyakran fordul elő, hogy ketté ágazik a vizelet sugár vagy csak egyszerűen nem arra megy amerre számítanátok és mellé vizeltek vagy magatokat vizelitek le?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 12:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Elég bosszantó tud lenni...
2017. aug. 26. 12:42
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát, bocsi, hogy nőként írok, de tesóm barátja pl gyakran mellépisil, van, hogy naponta többször is. Nem tudom mi okból, gondolom ilyesmi lehet.
2017. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Ahogyan te vizelsz, számomra förtelmesen gusztustalan. Azért történhet ez mert nem húzod fel a bőrt, így több tízszeresére növelve területet, ahol péniszed vizelettel érintkezik, nem beszélve itt említett problémákról, ami pénisz bőrének jellegéből fakad.


Nekem oké, ha hugyos a kis kukid, de neked is oké?

2017. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nicsak egy szakértő
2017. aug. 26. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen bárkivel előfordulhat és nem szándékos dolog. Alapesetben a húgycső el van laposodva és ne megy merev falú csőről van szó. Amikor az izmok nyomása miatt a vizelet nagy erővel terjed akkor a szűk szakaszhoz és külvilághoz érve a sugár irányát és egyéb jellemzőit befolyásolja. Bárki aki kertes házban él és locsolt már slaggal majd befogta a végét az pontosan tudja milyen különböző sugarakat lehet direkt és véletlen is alkotni vele.


Tehát nem minden esetben igénytelenségről, szándékról van szó.

Azt hiszem a Time Warp sorozatnak volt erről tudományosabban felvázolt és szimulált kísérlete, de már nem találtam meg a videót ami pár éve még elérhető volt.

2017. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

amennyiben tényleg férfikorban vagy, és nem kisfiú, van egy tök egyszerű, praktikus, de 16 karikás tanácsom, amivel mindez kiküszöbölhető.



Ha csak szimplán előveszed a gatyából, és kiengeded a vizeletet, váratlan dolgok történhetnek, mert egyrészt a húgycső elnyomorodik a gatyában, másrészt a bőr, fanszőr stb a vizelet útjába kerülhet, ha vérpéniszed van, akkor az olyan totálisan össze tud nyomorodni, hogy mire észreveszed magad, tocsogsz a vizeletben... nem sorolom a kellemetlenségeket.

Bőrt hátrahuzibálni, hát nem tudom, én ettől mindig újra ovisnak érzem magam.


én azt szoktam csinálni, hogy vizelés előtt egyetlen egyet rántok rajta - igen, "ugyanazzal" a mozdulattal - erre azonnal reagálnak az izmok, húgycső, makk, minden kiegyenesedik kicsit, a makk magától kiszabadul a bőr alól, a helyükre kerülnek a dolgok, és irányíthatóvá válik a dolog egy tizedmásodperc alatt, plusz megmarad az érzet, hogy férfi vagyok, nem pedig újra kisfiú.


plusz, mivel az izomreakció tovább tart egy kicsit, mint a vizelés, olyan problémám sem adódik, hogy túl korán engedem vissza a bőrt, és az utolsó csepp vizelet megül rajta, aztán az alsóban landol, viszont a számomra kissé férfiatlan vécépapíros kukitörölgetésre sincs szükség utána, ugyanebből az okból.

2017. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

# 3

Neked még szerszámod sincs, amivel mellé tudsz pisilni, kedves szakértő. XD

2017. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Látom a szövegértés nem sok embernek megy...

Nem az okára voltam kíváncsi, hanem arra, hogy milyen gyakran fordul elő veletek!!!

2017. aug. 27. 01:17
 9/9 anonim ***** válasza:

tudunk szöveget értelmezni, csak azt gondoltuk naivan, talán örülni fogsz pár hasznos infónak is, hogyan kerüld el az ilyesmit,

ugyanis velünk NEM fordul elő, mivel mi tudjuk, hogy kerülhetjük el.


Hálásabb kérdezővel is volt már dolgom, mint mondjak...

2017. aug. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!