Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pisilés végén miért van ez?...

A pisilés végén miért van ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor elkezdek pisilni először nagy sugárba jön, alig tudok vele célozni. Aztán mikor már nem érzem hogy kell (és abba is marad a pisilés) mégis jön még 2-3 kisebb sugár. Ez engem nagyon zavar mert legtöbbszor ilyenkor mellé megy. Ez miért van? Vagy egyáltalán természetes?

F/16



2016. ápr. 17. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Mert a pisilés erősségét nagyban befolyásolja a húgyhólyag izomzata .Ahogy csökken a vizelési inger,úgy a nyomás is .

Természetes ,és figyelj oda a végére is .

2016. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a húgycsöved végén lévő nyílásnak olyan az alakja, hogy nagy nyomásnál kinyílik, ha már csökken a nyomás, akkor összemegy, ezért jön több irányba a vizelet.
2016. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A végén is tartsad, egészen az utolsó cseppig, mert a gatyádba megy a maradék.
2016. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
prosztatád van
2016. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kovács Lászó válasza:
Nem tudom hogy neked miért van ez, de ha vígasztal, nekem is gyakran mellé megy az eleje is meg a vége is, sőt néha örülök ha valamennyi a wc-be is megy... hehe...
2016. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!