Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi hiányzik neked az életedből...

Mi hiányzik neked az életedből? Mi az, ami megkönnyítené a dolgaid? Van olyan dolog, amire igazán szükséged lenne, de Magyarországon nem lehet kapni?

Figyelt kérdés
Vállalkozást szeretnék indítani, és érdekel, hogy mi az, amire az embereknek szükségük van. Köszönöm előre is a válaszod!

2017. aug. 30. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Jól indítasz...
2017. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Haha, szeretet, megértés, törődés. Szerintem az országban ez hiányzik a leginkább. De, hogy ne fals választ írjak: én szívesen vennék minőségi olivát.
2017. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1: köszönöm a minőségi hozzászólást, bár vártam ilyet. Természetesen vannak ötleteim, de ettől függetlenül kíváncsi vagyok az emberek véleményére.


#2: ha szeretetből és megértésből meg lehetne élni, bármikor szívesen forgalmaznám itthon! :)) De teljesen jogos felvetés, elég hiány"cikk", sajnos. Köszi az olivás ötletet, ilyeneket várok még.

2017. aug. 30. 09:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Legalis mary jane.
2017. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor írok még egy ötletet: konzerv növények. Lehet ilyeneket az alin kapni. Lényegében egy lezárt konzervben van a mag és a föld. Kinyitod, elülteted és máris kész a konyhavirág.
2017. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egy kisboltot javasolnék. Nem mindenkinek van kedve sorba állni a nagy áruházakban (bár ez attól függ, mekkora településen laksz).


Egy kisbolt esetében viszont alaposan felmérném, hol lenne rá szükség, a város mely részén nincs kb. egy sem. Én egy kb. 30000 fős városban lakom, és itt vannak olyan területek, ahol a közelben nincs egy kisbolt sem.


Vagy ha van mindenfelé, akkor érdemes egy nagy méretű iskola vagy egy gyár mellé tenni, ahonnan valószínűsíthető, hogy csak átugranak vásárolni a diákok, dolgozók.

2017. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40 millió jelentősen megkönnyítené az életemet,úgyhogy ha nálad lesz ingyen pénz olcsón eladó,szólj és megegyezhetünk.
2017. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem megkönnyítené az életem, ha a pékségek/üzletek választékában lenne olyan reggelire való, akár péksüti, szendvics, egyéb, ami valóban diétás (alacsony CH tartalmú), és nem horror árú, valamint ehető.
2017. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egészség, barátnő, pénz. Egyik sincs.
2017. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jelenlegi helyzetemben mindenem megvan, amire csak vágyhatnék. Nem csoda, ha elégedett is vagyok, pedig nem vagyunk kőgazdagok, de jól élünk, viszont elmegyek diákként is dolgozni, hogy legyen tartalék pénzem. Megtanulod egy idő után értékelni, azt ami van, amit kaptál.

Ha egyvalamit kérhetnék, az egészséges, gyönyörű bőr lenne, mert szegénykém nagyon érzékeny és minden baja van, de már ezt is elfogadtam, hogy majd csak elmúlik, ha vigyázok rá.

2017. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!