Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért megy el ilyen gyorsan...

Miért megy el ilyen gyorsan az idő?

Figyelt kérdés
Nemtudom, valamiért úgy érzem hogy felgyorsúlt minden. Szilveszter olyan, mintha tegnal lett volna, most meg már hamarosan vége az évnek is. És mással is így vagyok. Csak nekem fúrcsa ez?

2017. aug. 30. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert gyorstüzelő.
2017. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg elhitted hogy ez vicces?
2017. aug. 30. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Altalaban ha jol erzed magad akkor repul az ido, jo neked mert nekem mostanaban eleg lassan telik
2017. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 XD rekt :D

Amúgy velem is megesik hogy rám jön a "mintha csak tegnap lett volna" érzés, Ahogy előttem írta a srác/csaj valóban gyorsan telik az idő ha jól szórakozol, ez kiváltképp igaz ha még iskolás vagy és a nyári szünet utolsó napjait éled.

2017. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Gyorsan megy az idő? 🤔🤔 próbalj ki egy ejszakas 12 órás műszakot... hanar megvaltoztatod a véleményed ..
2017. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utosló, te meg próbálj meg minden nap edzésre járni, és minden meccsen beverekedni magad a kezdőbe. :)
2017. aug. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!