Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves olvasók, szerintetek...

Kedves olvasók, szerintetek miért van állandóan olyan érzésem, hogy képtelen vagyok leülni tanulni? Érzek magamban egy gátat és egyszerüen képtelen vagyok rávenni magam arra, hogy nekiüljek, ha mégis sikerül akkor gyorsan megy, miért van ez? 18/F

Figyelt kérdés
Egyébként jó az átlagom 4,6

2015. márc. 5. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi lehet az oka, de én is dettó ugynígy vagyok (főleg olyan tantárgyakkal amiket nem szeretek):D Talán mert tudod hogy mennyi érdekesebb dolgot csinálhatnál helyette. 18L
2015. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piriiiii ***** válasza:

Hogy érted, hogy amikor mégis leülsz, akkor gyorsan megy?

Gyorsan átfutod az egészet olyan legyek túl rajta minél hamarabb alapon, vagy gyorsan sikerül magadba szívnod minden tudást alaposan?

Azért lehet ilyen érzésed, mert nem érdekelnek az idióta matematikai fogalmak, amikkel sosem fogsz később találkozni, és nem érdekel a kémia, meg a sok halandzsa, amit a tanárok levágnak. És teljesen megértem. De sajnos ez van, nem lehet szelektálni a fontos tudást, az érettségin minden kell...

2015. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!