Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Ti hogy reagálnátok, ha a facebookon lenne egy olyan opció, hogy megnézhetjük, hogy ki nézte meg az adatlapunkat?

Figyelt kérdés
És akkor persze más is látná, hogy mi megnéztük az övét. :D
2017. aug. 30. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább tudnám az FBI mikor csekkolja le a profilomat :D


Nekem amúgy semmi bajom nem lenne vele, de ahogy az ismerőseimet ismerem mindenki kiakadna mert legalább egy emberre rá vannak szállva Facebookon akinek az adatlapját rendszeresen nézik (titokban :D)

2017. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Végre most kiderült, hogy ez a dolog nem is létezik... Évek óta hallom ezt, hogy van ilyen funkció, de akkor szóval nincs.


A kérdésre válaszolva: jó lenne, mert pl.: idegenek, akik notóriusan csak nézegetnék a lapot és nem is ismernénk egymást, azokat így lehetne tiltani.

2017. aug. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék neki, néha eszembe jut egy-egy lány, akivel régen jóban voltunk, és megnézem a bejegyzéseit, képeit, hogy mi újság vele. De ha Ők ezt tudnák, mindenfélét bekombinálhatnának, hogy "még mindig sóvárgok utánuk" stb., pedig van, hogy csak látom őket távolról az utcán, és arról jut eszembe, vagy ilyesmi.


A másik, hogy van olyan, amikor pl. megtetszik nekem egy lány, akit nem ismerek, de mondjuk látom egy másik lánnyal beszélgetni, akit meg igen. Akkor megtudom nézni az ismerős lány képeit, hátha meg van jelölve az egyiken, vagy az ismerőseit. Anélkül, hogy Ő tudná, hogy ott jártam! :D


Engem az meg nem zavar, hogy ki nézi meg a dolgaimat a facen, mert logikusan csak olyan bejegyzést vagy képet teszek ki, amely esetében nem zavar, ha bárki látja őket.

2017. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy kamu profilt és azzal lennék fent, ennyi.
2017. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Az én profilomon úgysincs sok látnivaló, én meg egy kezemen számolom meg, hány ember profilját néztem meg életem során részletesen. Amúgy nekem csak azért van Facebookom, mert középsuliban köteleztették.
2017. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sztem nem lenne rossz. Hogy ha ezt is külön be lehetne állítani,hogy ki láthatja,illetve láthatja e egyáltalán vlki. Így az erre oda figyelők,le tilthatnák,hogy más megnézze ,mit csinált és stb. Viszont a akik úgy hagyták a beállításokat,ahogy voltak :D azoknak mindenki láthatna mindent
2017. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
MyVip-en van ilyen funkció. A MyVip még mindig él! Jó, vegetál :D. Belépéskor eldönthetted, hogy titkos módon lépsz be, vagy sem.
2017. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!