Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tizenévesen nem ismerkedtem a...

Tizenévesen nem ismerkedtem a másik nemmel, nem jártam sehova. Most 22 vagyok, lemaradtam valamiről?

Figyelt kérdés

2017. aug. 31. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Úgy érzem lemaradtam, igen.

Most már nincsenek olyan helyek, mint a suli, ahol személyesen is lehetne. Internet sikertelenségekkel teli. Élőbe sokkal több lehetőségem lett volna, de nem lettek kihasználva. 22f

2017. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok embert ismerek, akiknek a 20-as éveiben volt az első párkapcsolata. Úgyhogy nem, nem maradtál le semmiről. De ha akarsz ismerkedni, akkor most már épp ideje elkezdeni, ne halogasd, amíg 60 éves leszel, mert akkor már tényleg késő lesz. :)
2017. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hogy zárkózott vagyok
2017. aug. 31. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért maradtál volna le? Amiből kimaradtál az a felelőtlen szex és a részegen fetrengés.
2017. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

valójában nem, de a tapasztalat hiánya miatt az önbizalom a nullán lehet nálad is. nem tudsz nyitni mások felé, mert azt gondolod, be fogod magad égetni.


ehhez vagy egy nagyon megértő emberre van szükség(akit annyira megfogott a kisugárzásod, hogy egyáltalán nem is venné észre, hogy előtte nem volt még párkapcsolatod), másik, amit viszont 1%, hogy összehozhatsz, az egy hasonló cipőben járó személyt találni.


erre azért kicsi az esély, mert senki nem hirdeti, hogy neki még sosem volt párkapcsolata, általában 1-2 kapcsolatot hazudnak, hogy kicsit jobb színben tüntessék fel magukat(és hogy megfeleljenek a társadalmi elvárásnak, ami önmagában is hiba).

2017. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

23/F vagyok és még nem jött össze senkivel. Akkor én győztem? :D

Egyébként nem hiszem, hogy lemaradtál volna bármiről is, ha nem volt rá igényed. Ahogy látom engem is gyakorlatilag az ivós bulikból hagytak ki, az meg mivel nem iszok, nem is érint.

2017. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Illetve mégis. Ez a reggeli iskolába kísérgetés, éjszaka autózgatás kettesben vagy nyaralóhelyeken békés esti beszélgetések. Ezek kimaradtak. De semmi egyéb szerintem.

#6

2017. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyesnek azért igaza van. Az iskolánál kobb gyakorloterep nincs. Most sokkal nehezebb körülmények között kell taoasztalatot szerezned, de nem lehetetlen.
2017. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le semmiről.
2017. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!