Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anya nem engedi, hogy sokáig...

Anya nem engedi, hogy sokáig fenn legyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tökre kikészít.14 éves vagyok, és most kezdem a 8-at.De anya úgy kezel, mintha alsós lennék. Szigorúan 9-kor (már 3 éve) le kell feküdnöm. Most kértem tőle azt, hogy 1 órával késöbb (10-kor) kelljen feküdnöm, de elhordott "hülyének".Az osztálytársaim házibulikba járnak, éjfél után érnek haza, stb. De nekem nincsenek baráti köreim, mert nem enged el sehova max.fagyizni, szerinte túl gyerek vagyok én mindenhez.

Tudja valaki, hogy tudnám meggyőzni?



2017. aug. 31. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ne győzködd, annak nem lenne sok értelme. Csak simán maradj ébren (úgy, hogy ő is lássa) és sz*rj arra amit mond.
2017. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Hát vannak ilyen szigorú szülők. Az azért túlzás, hogy hülye lennél, mert tovább fent akarsz maradni, de lényegében nem maradsz le semmi létfontosságúról, ha korábban fekszel.
2017. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Feküdj le 8-kor.
2017. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Maradj fent addig amíg akarsz. Mit tenne ellene? Bealtatóz? O.o
2017. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyi idős leszel, mint most anyukád, örülni fogsz, ha legkésőbb este 9-kor le tudsz feküdni aludni. :-) Egyébként szórakozni a te korodban nappal is lehet, nem kell ahhoz éjszakázni.
2017. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igazad van már elég idős vagy az éjszakához pia,cigi, szex minden akkor miért ne maradhatnál fenn ameddig akarsz? mekkora egy tahó
2017. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Olyan emberként, aki szintén nem élt olyan hű-de-nagy éjszakai életet a tini évei kezdetén megértem, hogy rossz azt érezni, hogy lemaradsz a barátaidtól, és kimaradsz minden fontos dologból, másrészt viszont 23 éves fejjel már azt mondom, hogy ez a fajta probléma jelentéktelen. Pár év, és amúgy is a magad ura leszel, addig viszont legalább elég alváshoz jut a szervezeted, és kiegyensúlyozott alvási ciklusod van (amire az életed valamely szakaszában garantáltan nosztalgiával fogsz visszaemlékezni).

Ne anyádat akard meggyőzni, hogy neked feltétlenül éjfélekig tartó bulikba kell járnod 14 évesen, hanem inkább magadat, hogy nem maradsz le semmi érdemlegesről. Ha jó személyiséged van, akkor fagyizás közben is tudsz barátokat szerezni.

2017. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, én nem értem a problémád.

Én mindig is imádtam aludni. Ha zavartak volna, akkor sem adtam volna fel egy átaludt éjszakát bulizásért.

És nem is hagytam ki semmit.

22 évesen még mindig max sörözni megyek barátokkal, ahonnan 1-2 körül megyünk is haza, esetleg maradunk 2-ig a zárásig, de csak akkor, ha másnap nem kell 8-ra suliba menni.

Egy buliban értelmesen nagyon ritkán lehet ismerkedni. Te úgyis csak piálni mennél a haverokkal, mert menő. Olyan társaságban pedig értelmes emberrel aligha, korodbelivel pedig egyáltalán nem fogsz ismerkedni.

Ha nem is vágynál buliba, mi hasznod válna abból, ha 1 órát tovább maradsz fent? Vagy mért lenne jobb? Mert a többiek is azt csinálják? De a többiek, ahogy írod, kiszöknek éjszaka. Hozzájuk akarsz hasonlítani?

2017. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül egy keveset engedett anya.

#8 Nem azt mondom, hogy cigizni, és inni szeretnék velük. Nem mindenki cigizik vagy iszik a társaságban. Csak én is ott szeretnék lenni velük. De már nem is hívnak mivel tudják hogy, nem engednek el...

2017. szept. 1. 06:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád aggódik érted, ami érthető. Szervezzetek nappal programot meg hétvégén, ne éjszakákba nyúlót. Arra majd nyugodtabb szívvel elenged. Ennyi idősen tényleg nem kell éjszakázni. Anyukád is biztos találkozik eltűnt emberekről szóló hírekkel, és nem akarja, hogy te is ilyen hír legyél. Most azt mondanád, hogy tudsz vigyázni magadra, de lehet olyan eset, amihez kevés lennél.
2017. szept. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!