Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek melyik volt a legrossza...

Nektek melyik volt a legrosszabb rémálmotok?

Figyelt kérdés

Nekem eddig asszem ez volt a legdurvább,sorozatban vagy 3-4× is újraálmodtam:apám leszúrta nagymamámat/anyámat/testvéremet(minden egyes álomban váltakoztak az áldozatok) a hátsó udvaron.Megpróbáltam elmenekülni,de valahányszor a kertet választottam menekülő útvonalul,elkapott és felébredtem.Aztán volt hogy a kapuhoz rohantam,de így is üldözőbe vett és kis idő múlva ismét feleszméltem az álmomból.Végül az utolsóban a kertajtóhoz szaladtam,megpróbáltam átmászni az ajtón,de leestem,majd pánikban visszafordultam és szembeszálltam vele.Az ütközet elég furcsa és vicces volt:lábammal nagyokat dobbantottam,míg végül az ellenfél kiszédült és a földre hullott,mint egy dominó.Azóta többet nem álmodtam ezt újra.Leginkább az sokkolt benne,hogy apám az áldozatokkal a szemem láttára végzett,és hogy azok mind családtagok voltak.

Egyébként annyit kell tudni róla,hogy alkoholista,és

valami jó viszony köztünk.



2017. szept. 1. 22:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nincs valami jó viszony köztünk*
2017. szept. 1. 22:10
 2/13 anonim válasza:
Pókos pókfobiásként.
2017. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ajándékot adtak a munkatársaim, valami cukorféleséget. Felébredés után visszagondolva az álomra rossz érzésem lett, ami be is jött.
2017. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Leírva nem fog ijesztőnek tűnni, de a mai napig felzaklat. Álmomban valahogy éreztem, azt, hogy egy ember meg fog halni. Ezért megfogtak, valami köpenyt raktak rám, átkarolták kétoldalról, es bevittek az emberek közé. Én meg ahányszor olyan embert láttam, akiről éreztem, hogy meg fog halni, iszonyat fájdalmat éreztem, elgyengültem, sikoltottam, sírtam, de csak vittek tovább, pokoli érzés volt, de tényleg. A mai napig a fejemben van az sikoly, amit kiadtam álmomban.
2017. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam, hogy a párom összeesett hirtelen, és leállt a légzése... És hiába próbáltam azonnal újraéleszteni, nem sikerült, és teljesen egyedül voltam, segítséget sem tudtam kérni. :(
2017. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem visszatérő álmom volt úgy 1.5 éve kb. egy héten keresztül ugyanaz ahogy lelőnek. Egy olyan 1700-1800-as évekbeli korban játszódhatott és este volt. Egy városban voltam, épp valahova siettem és akkor lőtt le hátulról valaki. Máig emlékszek rá (sokkal részletesebben mint ahogy most leírtam) és nagyon rossz érzés, ha felidézem.
2017. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy sárga szemű ember bámult és csak bámult akármit csináltam.


Cápatámadás éjjel a tengeren. Ez űberlet mindent rendesen éreztem mikor harapott és nem láttam a pofájából kis részleteket a hold fényben és húzott le a sötét vízbe ahok nem kaptam levegőt még akkor sem mikor felkeltem.

2017. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyszer azt álmodtam, hogy a nővérem gyereke meghalt és a szülei nem bírták feldolgozni a gyászt, ezért ahelyett, hogy eltemették volna, ugyanúgy viselkedtek vele, mintha még élne. És álmomban a szüleinkkel el is utaztunk hozzájuk és anyám is ott gügyögött neki meg puszilgatta a holttestét.

Egyébként szerencsére él és virul :D

Vagy hasonlóan rossz volt még az, amikor azt álmodtam, hogy apa halt meg. Annyira valóságosnak tűnt ez az álom, hogy még azután is, hogy felébredtem, kb egész nap sírtam, mert folyton eszembe jutott a "jelenet", amikor elmondták, hogy meghalt..

És van még egy, ebben szerepelt egy fiú ismerősöm, akit a való életben is szeretek, ám ő ezt nem viszonozza, jó ideje nem is keres.. Na és az álmomban egyszer csak újra felbukkant az életemben és találkozni akart velem, én meg örültem, mert azt hittem, ez egy randi lesz, de amikor találkoztunk, közölte velem, hogy azért nem keresett hónapokig, mert lett egy barátnője, akit eljegyzett ilyen rövid idő után és teherbe is esett tőle, szóval többé ne keressük egymást :DD Szerencsére a való életben még csak barátnője sincs, vagy legalább is én nem tudok róla xd

2017. szept. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyedül voltam egy ablaktalan, mesterséges fényben izzó szobában (eleve utálom az ilyet), egy csomó netes szöveges terminállal. Kijutni nem tudtam s nem volt Internet...

Brrr.

Igazából semmi ijesztő nem volt benne, csak iszonyúan nyomasztó volt.


Azért az se volt jó, amikor nem voltam beszámítható s a rokonaim férjhez akartak adni, de az jó lett, mert magamhoz tértem menet közben és nagy botrányt keverve elrohantam.


Párszor pedig megsemmisültek a fogaim (élőben se jók, de azért fél perc alatt megpuhulni és kitörni az más). Ennél tragikusabb valóságban gyökerező dolgokat szerencsére nem szoktam álmodni (max. munkanélküliként azt, hogy munkám van), ez azért jó, a kérdezőéhez hasonló álmok kissé kiborítanának.


Az igazi "rémálmokat", amiben szörnyűségek történnek, erőszakos halál, rothadás és hasonló, szeretem, mert azok eseménydúsak és számomra érdekesek. Bár komplett disztópikus fantasztikus regényt nem tudok álmodni, mint a párom...

2017. szept. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hozzá akartak adni Joffrey Baratheonhoz
2017. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!