Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tudtok korán reggel suliba...

Ti tudtok korán reggel suliba menet enni?

Figyelt kérdés

Én szinte sosem,még akkor sem ha üres gyomorral feküdtem le előző este,csak anyám rám kényszeríti,hogy egyek.Nem tudja megérteni,hogy ilyenkor nagyon összeszűkül a gyomrom és nem megy le egy falat sem.Persze ő már korán reggel töltött káposztával indítja a napot,szal az ő gyomra már hozzászokott. :D

Ti mit szoktatok ilyenkor fogyasztani,esetleg kihagyjátok és később a suliban esztek valamit?



2017. szept. 2. 08:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szia!Én mindig 9-10 körül szoktam reggelizni sulinapokon.Van amikor ki is hagyom a reggelit de álltalában viszek valami kaját.
2017. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok reggel enni... Bezzeg a baránőim már úgy indítják a napot, hogy kis kávé, mellé kalács (vagy kakaóval) kis péksüti, kis ez kis az.. tök jól hangzik, de hányni tudnék ha reggel meg kéne ennem bármit is. Még inni is képtelen vagyok. Nem tudom, lehet hogy így szokta a gyomrom, pedig reggelizni sokkal egészségesebb lenne. Én 10 körül szoktam először enni. Akkor is ha 6kor kelek.
2017. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szia!Én mindig 9-10 körül szoktam reggelizni sulinapokon.Van amikor ki is hagyom a reggelit de álltalában viszek valami kaját.
2017. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
en is 9-kor. naracslétől meg egyenesen hasmenés
2017. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan 9-10 körül jön meg az étvágyam pedig már nem vagyok gyerek.


Megoldás lehet ha valamilyen folyékony jellegűt eszel, 1-2 joghurt, vagy hasonló ami könnyen lecsúszik.

2017. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sulis napokon ébredés után eszek, 6kor kelek. Így szoktam meg :)

Meg egyébként is nagyon érzékeny vagyok, ha nem eszek és úgy indulok el akkor elkezd fájni a fejem és minden bajom lesz :D

2017. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem eszem reggel, nincs rá időm. Mindig 9-11 közötti szüneteken szoktam.
2017. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem bírok sokszor, néha-néha eszek reggel. Az is 3 havonta lehet... Be viszem a suliba ha éhes vagyok akkor az első szünetben, de valamikor csak kihagyom és akkor otthon eszek majd ebédet. No meg reggelente és teával szoktam kezdeni semmi több.😃
2017. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma reggel gondolkodtam, hogy jo lenne rászokni az itthoni evésre, mert ugy unom már az utbaesö pékségeket.:D de én is olyan vagyok, hogy felkelés után 1-2 oráig nem vagyok még éhes. Emlékszem viszont, mikor kisebb voltam és gyerekorvoshoz jártam, teljesen meglepödött, mi az, hogy én nem reggelizek csak tizoraizok? Ez egy fontos étkezés, amit nem szabad kihagyni.
2017. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
Én sem tudok reggel enni, általában 9-10 körül leszek éhes. Anyám egy időben tőlem is elvárta volna hogy reggel 6kor egyek de egy idő után megértette, hogy ha nem megy akkor nem megy. Már az oviba is reggel 5kor kellett kelnem és kaját csak 10kor kaptunk, mikor is szokhattam volna hozzá a reggelihez? :D
2017. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!