Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tudtok korán reggel suliba...

Ti tudtok korán reggel suliba menet enni?

Figyelt kérdés

Én szinte sosem,még akkor sem ha üres gyomorral feküdtem le előző este,csak anyám rám kényszeríti,hogy egyek.Nem tudja megérteni,hogy ilyenkor nagyon összeszűkül a gyomrom és nem megy le egy falat sem.Persze ő már korán reggel töltött káposztával indítja a napot,szal az ő gyomra már hozzászokott. :D

Ti mit szoktatok ilyenkor fogyasztani,esetleg kihagyjátok és később a suliban esztek valamit?



2017. szept. 2. 08:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Reggel én sem tudok enni . Muter nehezen , de meg tudta érteni hiába hajnal 5-kor kelet és félhagkor indulok kocsival , hogy 7-re be érjek ( 80-kmről járok) suliba se mindig eszek , ha van lyukas óránk akkor ki szoktunk ugorni a Tescoba kaját venni , vagy be ülünk egy kávéra a közeli frei-be . Kora reggel alapol nem tudok enni , vezetés közben meg fölleg nem mert pályán járok és 140-es temponál meg másra kell figyeli . Reggel kávéval indìtok meg menet közben 2 fél literes energia italt le tolok és meg se kottyan a korán kelés meg a hajnali vezetés . 1-2 orakkor szoktam enni suki után mert megyek melozni meg haverokkal ide-oda álltalában . Pénteken éjszaka azaz szombat hajnal 3-4 körül érek haza mert este ahova járok suliba város szoktunk csapni egy találkozót az autós társakkal
2017. szept. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!