Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valahogy annyira rosszul...

Valahogy annyira rosszul érzem magam veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Barátnőm most ment el főiskolára 200km re és őszintén nem tudom, hogy ő e az "igazi". Barátaim nem igazán vannak akikkel tudnék lenni. Eddig egy munkahelyem volt amit 3 hónap után ott hagytam mert nagyon rossz volt a környezet, a munkaidő és a munkatársak és min 2 szer annyi idősek voltak. Azt hittem könnyen találok állást de nem 9 hónapba telt ami alatt már kicsit kikészültem. Most elvileg lesz munkám ami nem tünik rossznak egy hátránya van hogy 30km re lesz és inkább kikészültem meg tiszta ideges vagyok az utóbbi napokban. Gondolkoztam azon, hogy mire lesz időm munka mellett hogy még hozzájön az utazás stb és ez is agasztott szóval hogy az életemből mennyi idő elmegy a munkára. Akkor hogy évekkel később mennyit kellene keresnem hogy vigyem valamire. Azt hogyan tudnám megvalósítani saját magam képzésével lehetséges lenne vagy muszáj lenne még főiskola/egyetemre járnom. Szóval így eléggé "pánikolok" az életem minden területétől.
2017. szept. 3. 00:36
 1/1 anonim válasza:
Ha teheted, menj egyetemre, epitsd ki az egzisztenciad, utana megjon az onbizalmad.
2017. szept. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!