Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szuicid gondolatokat el lehet...

Szuicid gondolatokat el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Bármi rossz dolog történik velem, azonnal ilyen gondolatok jutnak eszembe. Ez sokszor hátráltat is. A nap nagy részében nem akarok meghalni, de olyan érzés mintha irányítani sem tudnám ezt.

2017. szept. 4. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, pár év terápia.
2017. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok kb, de tudok javítani rajta azzal, ha kényszerítem magam pozitív gondolatokra, amik szépen lassan felváltják a negatívakat.

Ha nem jön be, akkor tényleg fordulj szakemberhez.

2017. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi..
2017. szept. 5. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is teljesen így vagyok a napjaim nagy részében. Nekem a gyerekkorom miatt kialakult erős szorongás az oka, ez váltja ki javarészt, mert bármi rossz történik, ahelyett, hogy azon agyalnék na ezt így és így hozhatnám helyre, csak azon rágódom kényszeresen, hogy bármit teszek, mindenki csak a bénát, a rosszat látja bennem :/ Egyébként én a kiskutyám segítségével tudom javarészt kordában tartani az öngyilkos hajlamom. Soha semmi áron nem hagynám magára.
2017. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!