Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rendőrség ha akarja bele...

A rendőrség ha akarja bele tud menni a facebookomba?

Figyelt kérdés
Ha pl bűnöző lennék vagy nyomoznának utánam? (Nem vagyok bűnöző és nem nyomoznak utánam) csak kíváncsi vagyok.

2017. szept. 5. 23:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A titkosszolgálatoknak megvannak az emberei ehhez, ha szükséges. Egyébként meg nem kell feltörniük a facebookodat, ha küldenek az adminoknak üzenetet, bárkiről kiadhatnak adatokat.
2017. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
28%

Miért egy olyan szól hozzá aki nem ért hozzá?

A facebookot nem lehet feltörni, ha normális jelszavad van, nem vírusos a géped és hasonlók.

A titkosszolgálat kérheti a facebookot, hogy adjanak ki beszélgetéseket és ezt meg amazt. Amit persze vissza is utasíthatnak.

2017. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
0%

Mivel bizonyos jogi törvények tiltják, hogy az admin minden kéregető állami emberkének odaadja más privát adatait ezért az eljárás csak nagyonnehezen és sok papírmunka után történhet meg.

Ha így lenne akkor magáncélra is lehetne forditani ami az oldal illetve az adatokat lekérő személy beperelésére és rosszabb esetben börtön bütetésével járni.

Szoval röviden lehetséges a felsöbb hatalmaknak sok munka és papír után és kemény büntényt kellene elkövetned hogy ezt tegyék bár ez oldaltól függ hogy melyiknek milyen szigorú a szabályzata, ezt a regisztrácionál elolvashatod de nem szokás csak egyből odab*szol egy pipát a kockába.

2017. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Vannak videók a neten, dokumentumfilmek, amik azt mutatják be, hogy a modern világban mindenki lekövethető. elvileg úgy is lehallgattatnak, ha be sincs kapcsolva a telefonod (nem tudom igaz-e). És volt egy bűnöző, akit úgy kaptak el, hogy bejelentkezett facebookba és kiírt valamit..ilyenkor rendőrnek se kell lenni, se facebookot feltörni, hogy megtudd, hol tartózkodott az üzenet kiírásának időpontjában. a rendőrség is látta, így kapták el. De nem ez volt az egyedüli eset. rengeteg van.
2017. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja, mint Vágási Feri az internetbe!
2017. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

Osztalytarsam pl drogozott a suliban, es utana a rendorseg bejelentkezett a facebookjaba es felolvastak az egesz beszelgetest egy fiuval, az anyja elott😀

2017. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, emlékszel-e, hogy pont GYK is olyan fórum, ahol indokolt esetben kiadják a rendőrségnek a felhasználó adatait, sőt a beszélgetést is. Terrorista-iszlamista nem tudom pontosan, milyen támadást dumáltak itt meg, a híradókban szerepelt, hogy itt szervezték ketten egymás közt, mire készülnek. A rendőrség megkapta. Tehát, igen, ha súlyos bűncselekményről van szó, akkor kiadják. Nem is baj.
2017. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Volt a hiradoba, hogy 2 srác ezen az oldalo beszélte meg, hogy au Iszlam államhoz csatlakoznak....

Most mind a 2 terrorizmus vadjával sitten van....

Nos akkor mit is adtál meg itt regisztraciókor? Csak email.... ennyi elég...

2017. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Hadd mondjam már el, hogy csináltam egy kisebb hülyeséget, és bevittek a kórházba. Anyum mondta, hogy 2 nap múlva a nyomozók még azt is tudták, hogy hány fogtömésem van, miközben nem kérték el a gépemet, nem mentek be a lakásba, és nem beszélgettek senkimmel. Ja, és nem vagyok fent a fakebukon.
2017. szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

"A facebookot nem lehet feltörni,"


Inkább te nem értesz hozzá. Bármit fel lehet törni.

2017. szept. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!