Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit követtem el?

Mit követtem el?

Figyelt kérdés

Volt egy Papír 500 forintosom, és alkoholos filccel ráírtam apró betűvel hogy ,,ALLAH AKBAR" majd elmentem egy boltba és elköltöttem.


A célom az volt vele, hogy kiváncsi vagyok hogy bekerül a tévébe majd egyszer akinél lesz ez a pénz. A másik dolog ami miatt tettem, az-az volt hogy valaha látni fogom-e, vagy vissza kapom-e valamikor vásárlásnál pl:. Egy pénztárnál. Azt nem árulom el, hogy hol költöttem el. Az titok!


Tehát a kérdéseim: Ha valami szemfüles vásárló megkapja/észreveszi és bejelenti a rendőrségen, nyomoznak-e?

Vagy az ilyent lesz**rják?


Azért írtam ez rá, mert ez egy egyedi!


A választ köszi!



krítikákat is fogadok normális keretek között. Valamint értelmes választ is. :)



2017. aug. 1. 16:31
 1/6 A kérdező kommentje:

Most vettem észre, hogy rossz kategóriákba soroltam.... Na mindegy!


48/F

2017. aug. 1. 16:33
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Az első körben le fogják selejtezni, mégpedig úgy, hogy senki se fogja tudni mi volt ráírva. Ha valami nagy forgalmú helyen költötted el, a pénztáros záráskor rolnizza, aztán megy a bankba. Ahol automata gépek nem fogják értelmezni a ráírt szöveget, csak kiszúrják mert sérült, és megy a darálóba. Ha valami piaci kofánál sóztad el, Ő fel sem fogja hogy mi van a pénzre írva, és visszaadja olyannak, aki szintén nagy forgalmú helyen vásárol vele. Innentől a történet ugyan az.
2017. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon fáj?
2017. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
57%
Hát gratulálni tudok hogy 48 évesen ennyi eszed van xd
2017. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha Pl: Egy GLS futárnak adtam volna oda?
2017. aug. 1. 16:54
 6/6 anonim válasza:
Meg fognak keresni! Hidd el, velem is történt már ilyen...
2017. szept. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!