Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meglehet mondani valakinek a...

Meglehet mondani valakinek a ruházatából hogy milyen ember?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy v miért ócska ruhákba jár,v mi beidegződés miatt,vagy talán azért mert sosem kapott még visszajelzést lányoktól hogy milyen ruha is álna jól neki stb..de rengeteg pénze van és kedves és okos is.
2017. szept. 6. 13:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Az írasodból süt az értelem. Sose lesz nőd.
2017. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudnád fejteni jobban a kérdést, hogy segíthessünk?
2017. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

első kommentelő te is nagyon értelmes vagy látom


ma 14:03


már mindent leirtam

2017. szept. 6. 14:13
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem. De minimális következtetéseket le lehet vonni, ha jó megfigyelő vagy.
2017. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha valaki ócska ruhákban jár azt fogom gondolni maximum hogy vagy nincs pénze újra, vagy (ha maga az ember annak néz ki, pl ápolatlan) akkor igénytelen. Nyilván nem mosom össze a kettőt, ne értsetek félre!

Kérdező, az ha mások pozitív visszajelzéseinek hiányától függ, hogy mit hordasz, és nem a stílusodtól, az nem kelt általában jó benyomást. Így hogy várod el, hogy a lányoktól pozitív visszajelzéseket kapj, ha nem is teszel az ügy érdekében?

2017. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amikre lehet következtetni (pl pénzügy helyzet, igényesség), de hülyeség csak ez alapján megítélni valaki személyiségét...
2017. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Metionin ***** válasza:
Felületesen igen de a valóság gyakran egész mást tükröz.
2017. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Öcsém mondom sose lesz nőd 😂 rám ír privátban, hogy a k..va anyámat 😂 felhasználónév: öszvérre vágyom


Az kell neked öszvér te csicska :D

Első voltam

2017. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

# 8



:DDDD

2017. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lehet belőle bármilyen következtetést is levonni, én például 400ezer felett keresek, de mégis az 5ezres decathlonos cipőmet és a túranadrágokat szeretem a legjobban, mert olyan kényelmesek. Ebből simán nézhetnél "prolinak", aki azért vesz ilyet, mert másra nincs pénze. Kifejezetten plázában kapható ruháim nem is nagyon vannak. Nyilván fel tudok öltözni elegánsan is, csak a hétköznapokban nekem nem fontos.
2017. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!