Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudjak elaludni? Sürgős

Hogyan tudjak elaludni? Sürgős

Figyelt kérdés
Mostanság mindig délután háromig alszom,és most nem tudok elaludni,de elkéne mert holnap korán akarok kelni,valami tipp hogy eltudjak aludni?

2017. szept. 6. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Mondjuk tedd le a telefont, kapcsold ki a sz.gépet/laptopot, csukd be a szemed es aludj....

Állits holnap ebresztőt, kelj fel korán, faraszd le magad, es az alvas nár menni fog magától...

2017. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdezhetném.
2017. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Kajálj. Én kaja után mindig tudnék egy jót aludni.
2017. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk ne aludj délután háromig.
2017. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pislogj gyorsan kb egy percig. Komolyan működik.
2017. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj tartósan arra koncentrálni, ami megnyugtat, minél jobban elmerülsz ebben a pozitív gondolatban, annál hamarabb elalszol.
2017. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is voltak ilyen gondjaim,felborult a bio órám. Mondjuk igy. De mivel én egy olyan országba élek ahol legális a marihuana,ezért azt szivtam ha aludni akartam de nem tudtam...elszivtam egy cigit és ógy kellett felmásznom a lépcsőn hogy égyat érjek...kész,ennyi lenne a megoldás. Ha nem dohányzol akkor vaporizer.
2017. szept. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!