Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem csak a...

Miért van az hogy nem csak a fiúk de lányok is mondják rám ha csúnya vagyok én erről nem tehetek ilyennek születnek nap mint nap megaláznak engem ilyen ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2017. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valakit zavar az is ha a másik náluk jobban néz ki. Egy kép tényleg sokat segítene.
2017. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Azt mondja a mondas, csunya no nincs csak lusta. (Gondolom lany vagy.)

Nos akkor rajta, probald meg kihozni magadbol a legjobbat.

Megjelenes

Kisugarzas

Viselkedes

Ez a harom fo kategoria.


Megjelenes: torodj magaddal, torekedj ra hogy szep legyen a hajad, borod, kormeid, es az alakod. Ha ez megvan, akkor mar csunya nem lehetsz. Kezdj el sportolni, a szep alak majdnem olyan fontos mint az arc, es konnyebb erte tenni. Gondozd a hajadat, talalj valami jo frizurat ami jol all. Torodj a boroddel, hidratalj, igyal sok folyadekot, keszits magadank szepseg maszkokat. Minikur, pedikur, te is meg tudod csinalni. A tobbi mar pedig csak a ruhazkodas, jo stilus kerdese.


Kisugarzas: higgyel magadban, legyel pozitiv, es fogadd el magad, ha neked sikerul akkor masok is el fognak fogadni.

Azt mondta egyszer Coco Chanel: "Ha szepulni akarsz akkor a lelkeddel kell kezdened, mert kulonben semmilyen mas kozmetikum nem fog hatni." Tehat mosolyogj, es szep leszel.


Viselkedes: viselkedj szeliden es kedvesen, szerenyen, a kalsszikus noiesseg nagyon vonzo. Kedvesseg tobbet er mint gondolnad.


Ha ezekre tudatosan torekszel, akkor hidd el, nem lehetsz csunya. Mert a csunyasag az apolatlansagot es mogorvasagot, onelfogadas hianyat jelenti.

2017. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én soha senkit nem gúnyolnék a külseje miatt, és nem bántanám a hibáiért. Nem tudom, mások miért csinálják, talán magukat próbálják ettől jobbnak érezni. Ne foglalkozz ilyen emberekkel.
2017. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor mit szóljak én aki olyan rusnya vagyok hogy még a saját tükörképemet se bírom elviselni. Igaz én férfi vagyok ezért ez nem zavar hanem még büszke is vagyok rá. Nézd a jó oldalát. A szép nők is megcsúnyulnak 30-40 éves korukra és ez elég nagy lelki terhet jelent számukra. Ez neked legalább nem lesz probléma. Ha nem is vagy egy kifejezetten szép nő akkor is rád fog találni valaki akinek úgy felelsz majd meg ahogy vagy. Ismerek nem egy csúnyácska nőt aki 30 éves korára már volt vagy 20 férfival.

A legtöbb ember úgyis azt a tulajdonságot szidja a másikban ami benne is megvan és bántja - ezért keres egy külső bűnbakot - úgyhogy mondhatod legközelebb nyugodtan annak aki megjegyzéseket tesz rád hogy: - De te is!

2017. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

S, ha azt mondanák szép vagy, mi változna, ha te csúnyának tartod magad? Semmi.

Nem arról van szó, hogy csúnya vagy, arról van szó, hogy omege vagy a falkában. Harapj meg valakit, és tiszteletet vívsz ki. Mutass valami értéket. Pl: nagylelkűséget, bátorságot.

Harapj vissza, ha nem akarsz lábtőrlő lenni.

2017. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kuldj priviben kepet
2017. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!