Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gyűlölöm vajon ilyen...

Miért gyűlölöm vajon ilyen mértékben magam?

Figyelt kérdés

Ránézek a karjaimra ahogy magam előtt tartom és elkezdem markolni a húst meg a hájat rajta mert nem bírom elviselni a látványát. Ha magamban vagyok akkor minden nap meg kell küzdenem azzal, hogy ne bántsam magam. Addig vonom meg magamtól néha dühömben a kaját, hogy egész nap alszok, máskor meg szintén a düh miatt addig kocogok míg összehányom magam.

Nem érdekel semmi fájdalom amit magamnak okozok, már alig érzem őket annyit bántottam egy időben magam. Régen büszke voltam magamra mikor nem ettem de most olyan átlagos teljesítményként élem meg és nem tudom mit tegyek, hogy büszke legyek magamra.

Mit tegyek hogy elmúljon az önbizalomhiányom, vagy hogy ismét büszke legyek magamra? (Pszihológust meg ilyet ne ajánljatok)

17/l



2017. júl. 18. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Pedig pszichológust ajánlok, mert beteg vagy.
2017. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sportolj, súlyzózz, mert az izmok mozgásától lehet fogyni. Izomhasználat nélkül nem igazán tud fogyni az ember, az energia az izomműködéshez kell!
2017. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyet értek a 2-esel
2017. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

idézet egy válaszból itt gyk-n


Szia!

Én 165 centihez voltam 80-85 kiló. Rövid idő alatt szedtem magamra, ezért nem is igazán tűnt fel mekkora vagyok, míg viszont nem láttam magam egy fotón. Én sem éreztem magam kövérnek, nekem is a labaim voltak inkább erősebbek. Én a LifeT!lt kockahas programját kezdtem el csinálni, de bevallom, edzeni egyáltalán nem jártam el. Önmagában a diéta hozta a hatalmas változást számomra, és nem is feltétlen a kevés kaja, mert simán jól lehet lakni a mennyiséggel, hanem az ételek minősége, és hogy egészséges dolgokat fogyasztottam. Az első kilók pikk pakk elkezdtek eltűnni rólam, és alig egy év alatt 63-65 kilóra fogytam.

Jó hosszú lett az írásom, de röviden: a LT kockahas diétája és ha gyorsan akarsz még több kilót leadni, akkor az otthoni edzés hozzá, ami a programhoz tartozik! :)

2017. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Leadtam 10 kilót. 54kg vagyok és mikor nem ment tovább a fogyás akkor én is elkezdtem edzeni. Konditerembe jártam de nem tudtam fogyni. Ezért kevesebbett ettem és innen kezdtek a dolgok kifordulni magukból. Az előtt is utáltam magam de ez egyre rosszabb. Fürdeni is nehéz, mert le kell vetkőzzek. Megyek kocogni, és otthon is edzettem régen de nem hozott eredményt mert még mindig gyűlöltem magam.
2017. júl. 19. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:
most komolyan 54kg vagy és ahh akkor sajna tényleg pszichológus kell nem tudok jobbat.
2017. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54 kg az sehogy se sok, sehogy se kövér. Miért tartod magad kövérnek? Gondolkodj már logikusan!
2017. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!