Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy "elveszett" ismerősömet...

Egy "elveszett" ismerősömet meg tudom találni csupán keresztnév és néhány másik dolog alapján (pl. érdeklődési kör), plusz annak a tudtában, hogy tudom, hogy melyik országban lakik?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 17:04
 1/4 TR75 ***** válasza:

Szerintem ez így elég nehéz. Az érdeklődési kör segíthet, főleg, ha nem olvasás, vagy anime (vagy bármi, amit minden második ember csinál).

Érdemes olyan fórumokat, közösségeket keresni, ahol az érdeklődése alapján feltűnhet, ahol, ha ismered az illetőt, esetleg a felhasználónevét is kiszúrhatod.

És persze, ha van/volt közös ismerősötök, akkor nála is érdeklődhetsz.

2017. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj te kis KGB, körzeti besúgó, puszi <3
2017. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik országban lakik?
2017. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ. Pl. attól, hogy mekkora népességű országban lakik, hogy mennyire ritka a keresztneve, hogy ő akarja-e, hogy rátalálhass, hogy mi az érdeklődési köre, stb.
2017. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!