Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az egyik ker, tv-ben naponta...

Az egyik ker, tv-ben naponta jelentkezik az ASTRO-CENTER, ahol a kérdező keresztnév és szül. Dátum megadása alapján szinte minden kérdésre néhány mp. Alatt "kielégítő"választ kap. Ez komoly?

Figyelt kérdés
Iszonyatos,tudatos átverésnek tarom,hogy 2 adat ismertetése után bármire tudnak válaszolni ebben a műsorban,megemelt összegért.Miért nem ellenőrzik az ilyen pénzbeszedést,mert csak annak lehet nevezni,vagy létezik valami alapja ennek a boszorkányságnak?!
2011. jan. 18. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy kamu az egész. Mit gondolsz, miért kapcsolják ki rögtön a kérdezőt, ahogy felteszi a kérdést? Még senkit se hallottam hogy utána kérdezett, vagy mondott volna-e valamit a betelefonáló.
2011. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ebben a nagy büdös Médiatörvényben erről miért nem esik szó?
2011. jan. 18. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki arra költi a pénzért, amire akarja :)
2011. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezen mindig felidegesítem magam. az ilyen szemérmetlen, pénzlehúzó, kamu műsorok miatt vannak az emberek olyan véleménnyel az asztrológiáról, mint amilyennel vannak!
2011. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
14.52-es!Kérdezem,akkor miért nem léptek-lépünk fel ellenük?!
2011. jan. 18. 15:03
 6/10 anonim válasza:
Igen, kamu az egész, párszor néztem (persze soha nem telefonáltam, csak késő este nem volt más a tv-ben), és sokszor hallottam, hogy kikapcsolják a nézőt, hogy ha nehogy beszóljon esetleg, hogy "ez nem is így van...". De én nem haragszom rájuk, aki betelefonál és elhiszi, hogy most megváltozik az élete, az telefonáljon. Itt egy hívás "csak" 300 Ft, viszont vannak, ahol percdíjban 300, ott húzzák is az időt. Amit látunk a tv-ben, az fix díj. Ha valakit ez tesz boldoggá, és van rá pénze... Engem csak az dühít, hogy ezt miért pont az rtl-en kell adni... Bár helyette biztos valami szappanopera lenne, úgyhogy nem szóltam...
2011. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15.03 biztos lehetsz benne, hogy minden hatályos törvényi előírásnak megfelelnek a műsorok. Hívhatod lehúzásnak, de ez van. Nem kötelező felhívni. Az nem lehúzás ami a tv-shopokban megy? Ugyanúgy sz@rt nem érnek a termékek. De nyugodtan felléphetsz az Otto motorok ellen is, amik már 50 éve is elavultak voltak, mégis az olaj kartellek elérik, hogy amíg olaj van, addig ne is legyen más technológia. Hőböröghetsz, de ez van :)
2011. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos fellépni ellenünk nem hiszem, hogy lehet. Nagy pénz van benne, ha már az rtl-en is nyomják. Gondolod mennyit kaszálnak akkor, hüly*k lennének leállítani. Sajnos ez van.
2011. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az, hogy 70 évesnél fiatalabbak nem nagyon telefonálnak, ráadásul 100%-ban nők telefonálnak (semmi hímsovinizmus, csupán tény).


Továbbá szerintem nem a jósokban van a hiba, hanem azokban akik beveszik. Rousseau szerint az emberi tudatlanság miatt van létalapja a babonáknak, meg ilyeneknek.

2011. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
elmesélek egy történetet,és döntsd el,kell e a jóslás neked.ma hívtam fel,hosszan nyújtották a beszélgetést mire bekapcsoltak egy állítólagos jóst.a neve mindegy!azt kértem nézzen meg anyagilag,számíthatok e pozitív változásra.na ami ezután volt nem kevés.már a hangja is flegma volt,ahelyett hogy válaszolt volna,kérdezett!kérdezte van e munkahelyem,mondtam sajnos nincs,már ott gúnyosan reagálta le..hát az baj...mintha rá tartozna..aztán azt kérdezte van e szakmám??mondtam barátságosan hogy sajnos azt sincs,de had ne mondjam már el hogy annak is komoly oka van...erre megítélően azt mondta hááát akkor csodálkozik????és gúnyosan így folytatta,az emberek azért születnek hogy tanuljanak,orvosnak,ügyvédnek stb..stb...mire észbe kaptam milyen hangnemben ítél meg ismeretlenül csak annyit mondtam,ne haragudjon én nem azért hívtam fel hogy engem elítéljen ismeretlenül,hanem a segítségét szerettem volna kérni..de be sem fejeztem,azt mondta flegmán,ő nem megítélt hanem segíteni akart,a viszont hallásra!!!!és letette!!!kérdem én mit kaptam én a pénzemért???sehol nincs nyoma annak hogy egy jóst hívtam fel,de nem is a pénzt sajnálom hanem azt hogy a megalázásért is fűzettem!!!ez mindenkinek legyen tanulságos,akik még erre keresik a válasz.szép napot.
2011. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!