Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a januári,...

Mi a véleményetek a januári, augusztusi és októberi esküvőkről?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ezekkel kapcsolatban.

2017. szept. 11. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért pont ezen hónapokban? Nem látom nagyon az összefüggést.
2017. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még csak nyári esküvőn voltam: június-július-augusztus. Szóval ez a szokásos.

Nekem a téli tetszene, ha magamnak kéne választani. Szóval ezek közül a január :)

2017. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mindegyiknek megvan a maga szépsége :)

Én eddig csak nyári esküvőkön voltam tehát arról tudok csak véleményt mondani. Egyedül az volt a problémám hogy borzasztó meleg volt szinte mindegyiknél de azt hiszem egy esküvőn ez legyen a legnagyobb probléma hogy szép az idő :D.

Én egyébként nyári esküvőt tervezek (Kanadában lesz tehát nem lesz ilyen meleg).

2017. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Télen kietlen a táj ,lehet hóakadály , de a menü biztosan elfogy és a pia is jobban fogy . Nyárin voltam , a hőség kimerítő , az ételek és a szesz alig fogy , az üdítők annál jobban . Őszi , szeptember végi vagy május elejei lagzik tökéletesek .
2017. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a többi, csak másképp kell öltözködni az időjárás miatt.
2017. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

januári - nagyon hideg, de nincsenek bogarak, és a sok piától úgysem érezni


augusztusi - lehetőség kültéri hosszú ékszakába nyúló lagzira


októberi - legtaknyosabb esős hónap, szinte csak beltérre kerülhet, borongós gyászos hangulatú idő

2017. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A januárt esküvőhöz hidegnek gondolnám, talán tavasszal melegebb, vidámabb hangulat lenne; hogy feléled a természet, kihajtanak a virágok, új életek születnek, új kis bogárkák, új növények; szóval szerintem a szabadban tartani talán menőbb. Az augusztus, hát lehet, hogy az kicsit meleg hozzá, de az se jó, ha be van borulva, meg olyankor sokan vesznek ki talán szabit, és elutaznak messze, akár külföldre. Az október meg tud szomorú, lehangoló, borús is lenni, talán inkább kicsit előbb tartanám; vagy akár október eleje, szeptember vége. Ja és októberben csak akkor, ha napos idő van. Szóval szerintem pl május az tök alkalmas lehetne hozzá mondjuk, de biztos olyankor sokan kötnek házasságot, lehet, hogy nem lenne a templomba időpont, és nem érne rá egy papbácsi/ papnéni se.
2017. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!