Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a vőfély/cer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a vőfély/ceremóniamester nélküli esküvőkről?

Figyelt kérdés
jövőre lesz az esküvőnk, minden le van foglalva, kivéve a ceremóniamester, de azok már elfogytak + nagyon drágák, elképzelhető hogy nekünk nem lesz, csak félek tőle hogy káosz lesz az egész.
2017. szept. 11. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Ez csak az elmúlt pár év divatja, előtte is voltak esküvők, és nem volt káosz :D De ha ettől félsz, kérj meg egy jó barátot, hogy a fontosabb történéseknél mondja bele a mikrofonba, mikor mi következik.
2017. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Én imádnám, számomra eddig minden vőfély irritáló volt, akit valaha láttam :D
2017. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Aldas,ha nincs:)
2017. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt pár év divatja a vőfély? Most felröhögtem. Nagyapám is vőfély volt, aki 1920-ban született, na mindegy. Szerintem koordinálatlan egy szervező ember nélkül az esküvő, legalábbis ahol én voltam az volt, nem tudtuk hova menjünk, mi jön, mindenki ment össze vissza. Persze egy idegesítő macskajancsi vőfély sem jó. A mi esküvőnkön szuper vőfély volt, nem volt az a viccmondós pajzánkodós hülyegyerek, hanem egy intelligens ember volt. Szerintem keressetek valakit, ha mást nem egy barátot, aki azért összefogja az eseményt.
2017. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Évi 20-25 esküvőn veszek részt fotósként. A legtöbb vőfélytől agyf457t kapok, nagyon sokan túltolják, túlszereplik az egészet, megalázzák a párt, jófejnek gondolják magukat, nem vicesek, DE:


a legtöbb násznépnek egyszerűen szüksége van egy koordinátorra, aki JÓL levezényli az esküvőt. Egy jó CM nem véletlenül kerül annyiba, amennyibe, mert egy jó CM egy kicsit esküvőszervező is. Akiket én ajánlani szoktam azok nem vészesen drágák (120e Ft környéke ha jól tudom), de cserébe nagyon rendben vannak, élmény velük dolgozni, vigyáznak a pár méltóságára és rendesen levezénylik az esküvőt, erre pedig szükség van.

2017. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tesómnál a legjobb egyetemi csoporttársa apukája volt a vőfény, nagyon jó buli volt. Neki sem az a "szakmája", amúgy mérnök tanár egy szakközépben, de elvállalta, minden jól ment.

Lehet, hogy Te is ki tudsz mazsolázni valakit az ismerőseid közül.

2017. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam már ilyen esküvőkön, volt, ami jól sikerült, volt, ami nem. Ha nincs, a lényeg az, hogy a szervezés kézben legyen tartva. Tehát ha sok a vendég és jó sok program van pl, akkor ha rokon is, de azért legyen vki, aki tereli az embereket, és ne 45 percbe tartson összeterelni mindenkit egy csoportképhez vagy a vacsora megkezdéséhez. Plusz ha külön program van, arról mindenki legyen tájékoztatva.
2017. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vőfély nem kell, de egy koordinátor, aki a háttérből, csöndben irányítja az eseményeket, jól jöhet. Még kis esküvőn is - tapasztalat. És ezt úgy írom, hogy a (hagyományos) vőfélyeket tartom az esküvők legrosszabb "tartozékának".
2017. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!