Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elfogadjam barátomtól a...

Elfogadjam barátomtól a pénzt? 21/L

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt.

Ő Budapesten él és most én is felköltözöm.

Vagyis hát...

1 évig most egyetemre jártam,de ott hagytam. Nyáron elkezdtem dolgozni de összejöttünk barátommal, plusz újra jelentkeztem egyetemre amit már tényleg akarok csinálni.

Abban is dolgozom már lényegében amit tanulni fogok.

Most megkaptam az augusztusi fizumat 1 hete de mivel semmi ruhám nem volt ( tényleg semmi... nem a tipikus lányos hiszti.. 1 db nadrágom, és egy cipőm...) ezért elvásároltam kb a 3/4-ét ruhára.

Nem vagyok büszke erre mert valamilyen szinten elszórtam, holott tudtam mire kellene félretennem.

Barátomat is meghívtam sokszor vacsira, meg vettem neki ezt azt mert tudom hogy szerette volna én meg őt szeretem.

De most kifogytam a pénzből, viszont képbe jött egy új albérlet Pesten ami nagyon ritka hogy ilyen áron tudok kapni szobát és kaució nélkül.Ez kb ritka mint a fehér holló.

Szülői támogatásom nincsen és ezért barátom felajánlotta hogy ad kölcsön pénzt amit jövő hónapban vissza adok neki.

De nem igazán van bőr a pofámon elfogadni, úgy hogy ő teljesen egyedül van a világban mert nincsenek szülei. Mondjuk elég jól keres 300.000-400.000 körül kapott most.

De akkor is... Anyum nem ad, más meg nincs akitől kölcsön tudnék kérni, viszont október 1-től már dolgozom azon a helyen ahova felvettek és onnan fogok levelezőre bejárni, mivel csak így megoldható.

Ti mit tennétek? Annyira cikinek érzem,de lehet nincs más megoldás.

Annyira undorítónak érzem magam ha elfogadom.

Persze jövő hónapban ahogy megkapnám a pénzt egyből adnám oda neki...

Szerintetek? 21/L


2017. szept. 13. 19:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy amit most elköltöttem pénzt az életem első teljes havi igazi rendes munkából származó fizetésem volt.
2017. szept. 13. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Amit adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el! Csak kölcsönbe kapod, nem bugyi pénznek!
2017. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ebben semmi rosszat nem látok, én is adtam a barátnőmnek mikor szüksége volt rá. A leírtak alapján nem elherdáltad, s még vissza is fogod adni. Ne legyen bűntudatod, ebben semmi rossz nincs. Sok sikert az egyetemen. 28/F
2017. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem fog megromlani a viszonyunk igaz?
2017. szept. 13. 20:09
 5/7 A kérdező kommentje:
vagyis a kapcsolatunk.
2017. szept. 13. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne fogadhatnád el? Szemmel láthatóan jól keres, nem fog fájni neki illetve vissza is adod neki. Ha esetleg később ragaszkodna ahhoz hogy ne add vissza, akkor dugd a párnája alá, szóval mindenképpen add vissza.

Én is mindig segítettem a barátomnak mindenben, vettem neki ruhát ha kellett (miután a szülei lehúzták róla az összes bőrt és kidobták otthonról), ennivalót, volt hogy én fizettem az albérletét. Nem volt ezzel semmi gond, visszaadta a pénzt amikor tudta úgyis hogy sosem kértem.

Szóval nem látom miért ne fogadhatnád el. De ha ennyire felfújod hogy egyenesen undorítónak tartod magad akkor menj két hónappal később egy 3x olyan drága albérletbe.

2017. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor szexelsz, ezzel a 300-400 ezret kereső úriemberrel; nem érezted magad undorítónak?
2017. szept. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!