Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le az emberek...

Miért nézik le az emberek azokat, akik 30 éves koruk után is szüzek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 16. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Hoányosságaik és torzultságaik miatt. Hagyd őket fejlődni, gyógyulni s majd nem fogják lenézni.
2017. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Sztereotípiák: biztos szociopata, meleg, stb. A beskatulyázás sokkal könnyebb, mint megismerni és utána véleményt alkotni róla, de azért valljuk be egy kicsit furcsa azért a szituáció.
2017. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Mert aki 30 évesen mindenféle emberek orrára köti, hogy szűz-e vagy sem - ahelyett, hogy csak azzal osztaná meg az információt, akivel már van annyira komoly a kapcsolata, hogy tudja, az illető nem fogja se lenézni ezért, se elhíresztelni -, azzal valami tényleg nem stimmel. Kinek mi köze hozzá???!!!
2017. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Mert szánalmas, hogy 30 évesen nem tudja a lelki világát, önbizalmát stb annyira összerakni, hogy egy izé összejöjjön neki
2017. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
mert nem normális dolog. elváltozás van bennük, fogyatékosak, nem egészségesek.
2017. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Én nem nézek le senkit emiatt, mert van saját életem, én inkább azzal foglalkozok. Akik lenéznek valakit egy ilyen dolog miatt, azoknak az élete túl szánalmas és így akarják elterelni a gondolataikat a rossz életükről.


DE az tény, hogy hátrányt jelent, mivel mindennek meg van a maga ideje..legalábbis egy 30+ éves nőtől vagy férfitól már egy párkapcsolatban elvárnak bizonyos dolgokat, tapasztalatokat, amiket 16-20 éves korában szerez az ember általában. Így ez a tapasztalatlanság hátrányt jelenthet neked. Ha van akinek nem kellesz emiatt, azt el kell fogadni és keresni olyan embert, aki türelmesebb veled.

2017. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Mert aki ennyi idősen szűz még, annak nagy valószínűséggel mentális problémája van. Én is az vagyok, 29 évesen. Nekem is mentális probléma miatt van ez.

F

2017. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted normális dolog 30 év után szűznek lenni, ok.

Ha nem is szexről beszélünk, de ebben a korban a legtöbb ember már házasodik. A régi időkben meg az volt normális, hogy mindenki húszonévesen házasodik és gyereket szül, és akkor lenézték azokat a 20-on éveseket, akik hajadonok. Így nem lepődöm meg, ha manapság épp 30 évesen néznek le valakit emiatt, persze a magán ügye, és senkit sem kell támadni vagy b#szogatni.

De az embereknek az a felfogása erről, hogy van egy folyamat, amelyben először párkapcsolatokat alakítassz ki, aztán lépsz komolyabb szintekre, mielőtt megházasodsz. Az elképzelés szerint, aki 30as szűz, annak még ezek után is sok időbe telik, amíg eljut oda, hogy családot alapítson, addigra megöregszik:-/

Mindezek mögött csak te tudhatod ennek az okát, hogy miért vagy az. Vannak akik szigorú elhatározásból azok, míg másoknak az akaratuk ellenére sem sikerül kapcsolatot kialakítaniuk az ellenkező nemmel, ettől sajnálatra méltóak.

2017. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

ami nem normális = ritka, szokatlan, az emberek 95%-ára nem jellemző.

Ha kijelented ezt magadról, és nem fejted ki, hogy mi ennek az oka (pl. önmegtartoztatás, a vallásodból eredő indokok, stb.), akkor az emberek leghamarabb arra fognak gondolni, hogy sikertelen vagy kapcsolatokban.

Lehet, hogy nem kezelnek emiatt lenézően, de sajnálhatnak, mert kimaradsz valami jóból:):):):):):):):):):):)

[link]

2017. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 KJUsul ***** válasza:
73%
Én 49 éves létemre vagyok szűz de leszarom kinek mi a véleménye. Aki meg ezért lenéz bárkit, akárhány évesen, az nyugodtan lője főbe magát.
2017. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!