Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akiket...

Vannak olyan emberek akiket senki se tud elfogadni, istenigazából senki se kedveli őket, így nincs egy igazi emberi kapcsolatuk se?

Figyelt kérdés
Találkoztatok már ilyennel?
2017. szept. 16. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a személy én vagyok.
2017. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sajnos, pl sérült embereket nem nagyon fogadja el a többség, holott nem a sérült tehet róla, hogy sérült lett, de a társadalom kirekesztő és gusztustalan az utóbbi években egyre inkább.
2017. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Magyaroknak hivjak oket.
2017. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem szeret olyannal barátkozni aki egész nap szomorú, mindég cseszegetni kell hogy kimozduljon, nem tud kommunikálni. Tudom én is ilyen vagyok mióta végeztem a suliban. Az előtt sem voltam ép, de legalább a tanulással kapcsolatban voltak közös témáim az osztály társakkal. Most nincs egy barátom sem. Még vad idegen emberek sem ülnek mellém pl a buszon.
2017. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mintha csak rólam szólna a kérdés, én is ilyen vagyok.
2017. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és még sokan mások itt gyakorikérdéseken.
2017. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ők a kívülállók de ebben nincs semmi furcsa tejesen normális.Én is ilyen vagyok nekem meg az a fura hogy, vannak emberek akik 24 órában csak beszélnek.
2017. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2017. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelen.
2017. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!