Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne ezen...

Mit csináljak, hogy ne ezen rágódjak?

Figyelt kérdés
Nagyon beégtem legjobb barátom + 1 sulistársam előtt.. Annyira szégyellem, egész nap ezen rágódóm, hogy milyen ciki vagyok. Hogy felejtsem ezt el, vagy mit csináljak?
2017. szept. 18. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudd, hogy mindenki csinál ciki dolgokat. MINDEN egyes ember. Mindenki integet olyannak, aki nem neki integet, mindenki hihetetlenül kínosan viselkedett már életében rengetegszer.

Mert emberek vagyunk, ilyenek vagyunk, kínosak.

És mégis sokan úgy viselkednek, mintha annyira durva dolog lenne, mintha ezt senki nem csinálná, holott mindenki ugyanúgy csinálja.

Aki kiakad azon hogy kínosan viselkedsz, annak annyi esze sincs hogy felfogja, mindenki csinál ilyet, ezzel nincs semmi baj. Inkább mint egy kisgyerek, kiröhög és lefikáz, mintha ő különb lenne.


Ezt értsd meg, fogadd el, és el fog múlni a rossz érzés.

2017. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mansour ***** válasza:

Igen, mindenkinek vannak kínos élményei, kinek több, kinek kevesebb. Van olyan, hogy még öreg korodban is kísért egy ilyen dolog. Nem hiszem, hogy valamilyen módszerrel el lehetne felejteni, de talán nem is kell. Ugyanis az ilyen emlék jó lecke arra, hogy legközelebb kerüld az olyan helyzetet vagy viselkedést, ami ezt eredményezte.

Amúgy meg az ilyen élményen szerintem csak egyféleképpen lehet enyhíteni: meg kell próbálni átfordítani humorba. Próbáld meglátni a humoros oldalát, és nevesd ki magad!

2017. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!