Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van félnivalóm vagy ne rágódja...

Van félnivalóm vagy ne rágódjak ezen?

Figyelt kérdés
középiskolás lány vagyok és nemrég feljelentettem az egyik osztálytársam testi sértésért . Maga a gyerek nem komplett , pl . Magában vigyorog , sokszor nyugtalan , hamar felkapja a vizet , de volt olyan is hogy benyugtatózva jött suliba. Szerintem nincs vele minden rendben , úgy értem a családjával. Rajtam kívűl még 2 lányt piszkált , pl halálos fenyegetés , zaklatás. Mikor megtudta hogy feljelentettem olyat mondott az egész osztály hallatára hogy a saját belemmel fog megfojtani . Mire számíthatok tőle ezek után ? Hadjam a francba ?

2015. szept. 28. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha feljelentetted, akkor jelezd a fenyegetést is
2015. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is terrorizált egy takony a rendőrségen már utáltak, mert mindenért bementem jegyzőkönyvbe vetetni, aztán 2 év mulva egy rablási kísérlete után kapóra is jött, bíróságon nézett nagyokat, mikor a bíró felolvasta, mikkel vádolom.
2015. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jelezd a rendőrségen, hogy halálos fenyegetéseket is kapsz tőle, és egy-két bátrabb osztálytársadat kérd meg, hogy tanúsítsák ezt.
2015. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre gondoskodj róla, hogy legyenek szövetségeseid, tanúk nélkül a feljelentés csak rágalmazás, és még ő is "visszafeljelenthet" téged, tehát csak akkor menj bele ilyenbe, ha 1000%-ig biztos vagy benne, hogy legalább 2 osztálytársad vállalja, hogy a rendőrségen tanúskodik. Amúgy nem értem, mért nem a szüleid intézik az ilyesmit, először az ő szüleivel, az iskolaigazgatóval. Nem biztos, hogy olyan veszélyes, mint amilyen nagy a szája. Előfordult már tényleges testi bántalmazás vagy csak duma? Mert az uróbbi esetben egyszerűen el kell kerülni.
2015. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is jelezd a rendőrségen, ha már úgyis feljelentetted.

Szerintem jól tetted. Nehogy azt higgye, hogy semmi következménye a viselkedésének.

A többi lány is csatlakozhatna a feljelentéshez.

Bár én először inkább az igazgatóhoz fordultam volna. Illetve, elvileg minden suliban van már iskolarendőr is. Meg pszichológus is rendelkezésre áll. Nekik kellett volna megpróbálni rendezni az ügyet a gyerek szüleinek bevonásával.

Mindenesetre nem mászkálj egyedül haza meg a suliba. A suliban talán nem lesz gond, azért ott elég sok ember van mindig.

2015. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
lövöldöztek már iskolában....wc-re is jár az ember órán, ez meg utána mehet. nem idegesíteni akarlak, kérdező, már leírták, mit tegyél....Csak meg akartam cáfolni ezt a választ.
2015. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!