Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megtudhatnád 100%-ra, hogy...

Ha megtudhatnád 100%-ra, hogy hol leszel, mit fogsz csinálni, milyen lesz az életed, stb 5-10 év múlva, illetve milyen lenne ma, ha anno máshogy döntesz, kíváncsi lennél rá?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkiben felmerül időről időre, mi lett volna ha...

Tényleg akarnád tudni?



2017. szept. 19. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a baj, hogy a biztosra tudnám, akkor nem biztos, hogy úgy viselkednék, hogy meg tudna történni, azaz nem is történne meg. Pl megtudnám, hogy 5 év múlva testépítő bajnok leszek, emiatt leszarnám az edzést, helyette zabálnék, buliznék, innék. Emiatt viszont nem lehetnék bajnok. Tehát ez egy paradoxon, és a filozófia kategóriába tartozik, amin nem érdemes sokat agyalni.
2017. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert jelenleg úgy érzem, egy helyben toporgok és gőzöm sincs, mit kéne magammal kezdeni.

Ha tudnám, hol leszek pár év múlva, sokkal nyugodtabb lennék.

2017. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MR.X. ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó lenne tudni. Oka van mindennek, hogy mi miért történik. A negatív dolgok tapasztalatot adnak és idővel erősebbé tesznek, míg a pozitív dolgok nyitják ki a szemed az élet valódi értelméről. (NEM ANYAGI JAVAK) Remélem tudtam segíteni.
2017. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csak pozitív dolgokra gondolok. Illetve az nem volt benne, hogy az oda vezető utat is ismernéd. Csak a testépítős téma: direkt el akarod kerülni, zabálsz, egészségtelenül élsz, majd majdnem belehalsz, változtatsz, megtetszik, és hopp... Testépítő lettél. Ok és okozat követi egymást. Vagy most még kilátástalannak látod a dolgokat, semmi bizadalmad az élethez, de megtudod, hogy 10 év múlva valami olyan céged lesz, amire mindig vágytál, és így nem lennél magad alatt. Például.
2017. szept. 19. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne, hogy mi lesz 10 év múlva. Az nem, hogy mi lett volna, ha máshogy döntök anno. Azt már nem tudom változtatni, de a jövőt még sok vonalon igen.
2017. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Ezt így nem lehet komolyan venni. Tegyük fel megnézem milyen lesz 10 múlva az életem, de mivel elkeserít amit látok, ezért öngyilkos leszek. Ha ilyen létezne, hogy előre meg vannak írva a dolgok, és én megtudnám mi lesz velem 10 év múlva, biztos elmenne az életkedvem. Mert hiába látnám, hogy pl.: gazdag leszek, ha elvennéd a szabad akaratot, akkor az élet értelmét, mozgatórugóját vennéd el.
2017. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lenne; ha sikeresnek látnám magam, akkor még ha később máshogy is alakulnának a dolgok emiatt az időutazó paradoxon miatt a tudás, hogy van bennem lehetőség a sikerre önbizalmat adna. Ha viszont azt látnám, hogy teljesen szét vagyok esve, akkor az elég nagy lökést adna arra, hogy ezerszer komolyabban vegyem az életet.
2017. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha láthatnám, de inkább 10-15 év múlva.


Most leszek 30 lassan, kíváncsi lennék hogy 40-45 éves koromra sikerül e elérnem bármit, lesz e család, autó, gyerek, barátnő vagy maradok ugyanaz a senki f..sz aki most vagyok.

2017. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretném tudni, de 99%-ban most is tudom, hogy tök ugyanez lesz, mint ma.
2017. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!