Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják az idősek hogy...

Miért akarják az idősek hogy a mai fiatalok sorkatonák legyenek? Mikor ők sem "vígan" vonultak be anno.

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim válasza:
58%

Mert elcseszett volt az egész életük, tele vannak gyűlölettel és a fiatalokon próbálják leverni.

De egyébként az egész ország ilyen...

2017. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
44%
Továbbra is az él a fejükben, hogy bármiféle nevelő ereje van a 20+ évesekre a sorkatonaság. Nyilván képtelenek voltak megnevelni normálisan a gyereket és az államtól várják el, hogy ezt is csinálja meg helyettük. Másrészt a Kádárrendszerben nyugdíjazottaktól nem is kell mást várni, az egész életük a poroszos nevelésről meg a hidegháborús helyzetről szólt.
2017. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
44%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is. Ha nekem xar volt anno akkor a mai fiataloknak se legyen már jó.
2017. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
48%
Fegyelemre,rendre,bajtársiasságra nevelné a fiatalokat.A mi időnkben nem is számított igazi férfinak az aki még nem volt katona.
2017. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 Shai-Hulud ***** válasza:
64%

Vagy talán azért, hogy elszakadjanak már végre anyuci szoknyája mellől, és megtanulják, hogy saját tetteikért saját maguknak kell felelősséget vállalniuk.

Meg hogy megtanulják legalább a használt gatyájukat kimosni maguk után.

2017. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:

#4: "Fegyelemre,rendre,bajtársiasságra nevelné a fiatalokat."


Nekem sokan mesélték hogy pont ezeket nem tanulták meg, csak azt hogyan lehet becsempészni alkoholt, hogyan lehet kimenőért nyalni, hogyan szívassák meg a másikat, hogyan lopjanak üzemanyagot amit aztán borra cseréljenek.

Nem tudom te hol szolgáltál...

2017. jan. 18. 09:57
 7/105 A kérdező kommentje:
#7-es válaszoló jó példa milyen agresszió és rosszindulat van bennetek...vagy ez a jóindulat?!
2017. jan. 18. 09:58
 8/105 anonim ***** válasza:
56%
Ne hidd el nekik,mindenki tanult valamit.Hódmezővásárhelyen és Egerben voltam sorkatona.Alapkiképzésen mindenki átesett.
2017. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 Lazy Lover ***** válasza:
31%
8 az összes lemenő felmenő férfi rokonom volt katona egyik se mondta még hogy erről szólt volna a katonaság nem tudom honnét veszed ezt az urban legendet
2017. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
57%

Továbbra is azt mondom hogyha ti nem vagytok képesek megnevelni a gyereket akkor az állam se fogja. Egyébként annak idején is voltak 'tiszteletlen' punkok, akiket ugyanúgy lehetett szidni a hajuk miatt. Szóval nem tudom hogy jönnek ide az ecsetfejűek. Rajtuk se segített a sorkatonaság.


Csak feleslegesen dobjátok ki az erejében lévő fiatalok idejét az ablakon, az adófizetők pénzével együtt, miközben elmehetnének az értelmetlen katonásdi helyett dolgozni vagy tanulni. Munkával is tud önállósodni a gyerek, nem kell hozzá komisszár, hogy belenyomja a képét a sárba.

2017. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!