Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Temetőben hogyan találhatom...

Temetőben hogyan találhatom meg valakinek a sírját?

Figyelt kérdés
Van valamilyen nyilvántartás a neten vagy hogyan működik ez? Tudom az elhunyt nevét, azt is hogy melyik évben halt meg csak azt nem hogy a temetőn belül pontosan hova temették el. Ilyenkor mi a teendő, ha meg akarom találni?

2017. szept. 20. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Miért akarod megtalálni? Neki nem lesz jobb, se rosszabb attól. Teljesen felesleges. Őt már nem érdekli, tiszteled-e vagy szereted. Ha más céllal írtad a kérdést, akkor bocsánat.
2017. szept. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem maximum az elhunyt egy ismerősétől tudod megkérdezni, vagy esetleg a helyi paptól, ha nem rég hunyt el az illető, vagy ha valami híres történelmi személyiség, vagy író sírját akarod megkeresni...
2017. szept. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
A temetők előtt szokott lenni ilyen porta, vagy micsoda. Ott a portásnak nincs valami listája? Esetleg ezt tudom elképzelni.
2017. szept. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Olvasd el az összes fejfát.. remélem nem a Farkasrétibe mész.
2017. szept. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi idióta választ...valakinek pisztolyt tartanak a fejéhez, hogy hülyeségeket írjon egy ilyen kérdéshez?


1-eske, pl azért, amiért én is kerestem valakinek a sírját.

Dédnagymamámét, mert közös sírba lényegesen olcsóbban temetnek, urnát főleg.


Kérdező, a temető iroda részében tudsz érdeklődni, ott tudsz sírhelyet hosszabbítani, remélhetőleg még nem járt le, ez erősen hely, településfüggő, szerencsére van még, ahol ingyenes.

Parcellaszámot fognak megadni, sor, oszlop.

2017. szept. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

LOL :D


A 4 a legjobb :D

2017. szept. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Győri temeketőknek van online keresője, csak beírod a google-ba: sírhelykereső győr. Gondolom máshol is van ilyen.
2017. szept. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A temető üzemeltetőjénél van nyilvántartás mindenütt.
2017. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden is van ilyen kereső. Anyósom kért meg, hogy keressek rá két főre. Mert hallotta hogy interneten meglehet találni. :)

És tênyleg van ilyen. Én is meglepődtem.

2017. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megpróbálkozom a portánál majd.


#1: Mi közöd hozzá miért keresem? Egyébként így október közeledtével jutott eszembe egy volt tanárom, aki 4 éve elhunyt és gondoltam halottak napján tennék néhány gyertyát a sírjára. A családját nem ismerem meg nem is akarom zaklatni őket ilyennel.

2017. szept. 20. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!