Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten van valahol olyan...

Budapesten van valahol olyan hely, ahol a nagyobb mennyiségű megmaradt ételt le lehet adni, és eljuttatják a rászorulóknak?

Figyelt kérdés
Vendégség miatt megmaradt nálam nagyobb mennyiségű sütemény (majdnem egy egész torta), aminek én nem tudom hasznát venni, ennyit úgysem eszem meg, viszont tartok tőle, hogy nem bírja sokáig. Van valahol olyan hely Budapesten, esetleg a 3. kerületben, ahol ezt le tudom adni, és valamilyen szociális étkeztetés keretén belül odaadják annak, akinek nagyobb szüksége van rá, mint nekem?

2017. szept. 20. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudok róla, tedd ki az utcára, valaki biztos elviszi.

Én is raktam már ki így ételt, fél óra múlva már el is tűnt.

2017. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem intézmény nem fogadná el tőled a készételt (kitudja mi van benne, a felelősség meg az övé !). Keress az utcán rászorulókat, hajléktalant, szegény népeket és nyomd a kezükbe.
2017. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!