Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alábbi videóról mi a...

Az alábbi videóról mi a véleményetek (angol nyelvű videó)?

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 23. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Erről nem igazán lehet leírni a véleményemet úgy, hogy a nagyon konzervatívok vagy a nagyon liberálisok le ne pontozzanak, de nekik üzenem, hogy én egyik sem vagyok. A videó érdekes, de nagyon el van túlozva. Szerintem egy olyan szülő sincs a világon, aki azt gondolná, hogy a fiát a focin kívül semmi nem érdekelheti, mert különben nem lesz elég férfias, bár az emberi hülyeség határtalan, úgyhogy lehet, hogy mégis van ilyen szülő valahol... Itt találkoztam először azzal, hogy a kórus vagy diákszínpad elvileg "lányos" és egy fiút kicsúfolnak, ha részt szeretne venni benne. Gondolom a videó az amerikai sztereotípiák alapján készült, nálunk itt Magyarországon 12 év általános iskola és gimi alatt egyszer sem csúfoltak ki egy fiút sem az osztályban azért, mert kórusban énekelt, sőt, még több fiú is volt a gimis kórusban, mint lány. A vége is nagy túlzás, csak a két végletet mutatja be, ahol a szülő folyamatosan megfigyelés alatt tartja a fiát, hogy mikor néz olyan videót a szobájában, ahol nők énekelnek (wtf) és ahol már bármit megenged neki, amit csak a gyerek óhajt (fiúként lány ruhában engedi iskolába menni). Szerintem egy szülőnek el kell fogadnia, hogy a gyerekének van saját ízlése és egyénisége, de attól még valamilyen szinten határokat kell szabnia neki a továbbiakban is. A sulis rész szerintem valamilyen álomvilágban készült, ha egy srácot azért kiröhögnek és csúfolnak, mert kórusba akar jelentkezni, akkor a való életben nem büszkén néznének rá és követnék a példáját, ha megjelenik lány ruhában, hanem az előző bullying ezerszeresét kapná...
2017. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!