Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az orvosira nem elég egy...

Az orvosira nem elég egy biosz emelt?

Figyelt kérdés

Mindenképp kellene hozzá vmi kémia, fizika..?

Mert nálunk azt mondták, hogy két faktot felvenni húzós. Akkor elég lesz csak a biológia, ugye?



2017. szept. 24. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én emeltre venném a kémiát is, ha már orvosira készülnék.
2017. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rossz hírt kell közölnöm veled: biológia emelt kötelező, mellé választhatsz a fizika vagy kémia emelt közül. Tehát: 2 emelt kötelező most már jó néhány éve.
2017. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj,hogy ezt mondom, de ha két fakt húzós, és két emelt, akkor nem sok keresni valód van orvosin. Nyilván meg lehet csinálni. Azt mondták, hogy húzós? Na és? Mutasd meg, hogy neked megy.

A funkcionális anatómia sem babapiskóta.

2017. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem húzós két faktot felvenni, hacsak nem vagy szellemi fogyatékos. Én emelt matek faktra jártam és 11.-től csoportbontásban tanultuk a kémiát, volt közép, illetve emelt kémiás csoport és én az emelt kémiára mentem és egyáltalán nem éreztem megterhelőnek, hogy két emelt tantárgyra is járok. Sőt, még felüdülésnek éreztem, hogy végre új dolgokat tanulhatok, mert mielőtt pl. emelt kémiára lehetett volna járni, minden óra azzal ment el, hogy a többiek általános iskolai szintű kémia feladatokat se tudnak megcsinálni...És mondom mindezt úgy, hogy nem vagyok valami zseni gyerek meg semmi ilyesmi.

Szerintem nyugodtan vegyél fel két faktot.

2017. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Társadalomismeret nem elég a biosz mellé?

Meg nem is indult nálunk 11. be kémia meg fizika, mert nem voltak elegen.

Szóval nem tudom mire elég csak egy biológia akkor.

2017. szept. 24. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy nem indították azt a faktot, amire jelentkeztél :( Esetleg megkérdezheted a tanárotokat, hogy nem tudna-e korrepetálni, mert emeltezned kéne, nálunk volt olyan tanár, aki bevállalta, hogy délutánonként külön emelt bioszt tartott azoknak, akik emelt biosz érettségire akartak menni, pedig emelt bioszból fakt is indult. De oda egy csomó olyan ember is jelentkezett, aki bioszból még egy középszintű érettségit sem akart letenni..
2017. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a társ.ismeretet nem fogadják el az orvosin. A biológia mellé fizika vagy kémia kellene.

Itt tájékozódhatsz:

[link]

2017. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm! :)
2017. szept. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!