Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van köztetek olyan aki orvosir...

Van köztetek olyan aki orvosira vagy gyógyszerészre adta be, de a mai biosz után lemondott róla?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Még van egy kémia és egy szóbeli, ne add fel. :)
2017. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
nehéz volt?
2017. máj. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Még bőven van lehetőséged javítani a másik tantárggyal (kémia/fizika) és a szóbelikkel, ahogy az #1 is írta. :) Egyébként sokan panaszkodnak, hogy nehéznek találták, így valószínűleg nem kell tartani a túl magas pontszámoktól sem. Bár számomra meglepően könnyű volt, szerintem inkább a logikára és egyéb készségekre (pl. grafikonelemzés, szövegértés) kellett támaszkodni, és nekem az mindig jobban megy. Tehát van ilyen vélemény is. :)
2017. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy szóval se mondtam hogy nekem rosszul ment :D de azért köszi a vigasztalást.

Arra voltam kíváncsi hogy van-e ilyen esteleg, vagy valóban könnyű volt a sok novenytan és ökológia miatt.

Én arra számítottam hogy tobb lesz az embertan és a biokémia (azok mennem nekem jól), de persze így is jól sikerült, csak gondoltam körbekérdezek.

2017. máj. 17. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Hány % lesz neked kb?
2017. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Vajon miért gondolta mindenki, hogy rossz lett? :D De értem, csak szeretsz mások kárán örülni, ez tök jó ajánlólevél az orvosira.
2017. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem ment annyira jól, sokkal jobbat vártam.
2017. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csingilingg84 ***** válasza:
76%

Én elég szarul éreztem magamat ma reggel, mikor megláttam a megoldásokat. Nem lepődtem meg, mert éreztem, hogy ez nem az én feladatsorom volt, de tényleg olyan jó látni, hogy itt gyakorin mindenkinek milyen királyul megy... Na mindegy.

Legtöbbet biokémiára tanultam, hát persze, hogy az egész az unalmas növényekkel, meg ökológiával volt tele.-.-"

Ennyi a véleményem.

2017. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nem voltak könnyűek az biztos.. fránya novenytan 😁

Kerdezo, ne foglalkozz senkivel, tavaly is mindenkinek (persze) 490 pontja volt aztán mégsem annyi lett a ponthatár...😁 Sok okos a gyakorikerdeseken👌🏻

2017. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!