Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten hol van a legtöbb...

Budapesten hol van a legtöbb hajléktalan ember segítség és ruha nélkül?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, és oda szeretném adni nekik a ruháimat, amiket már nem fogok használni. Hamarosan tél lesz, és szerintem jól fog esni nekik. Ha nem is kap mindenki, és nem is 1-1 szekrénnyel, de a valaminek a fele is több, mint a semmiből az egész. =)

#hajléktalan #szegény #fedél nélküliek
2017. szept. 25. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

F0$ásig kapnak új ruhát a lefoglalt VÁM-ból, hamisított, majd márkátlanított ruhákat, de van ilyen ruhagyűjtő konténer ahova le lehet adni, de ma már jobb és új ruhákat kapnak, mint amilyen neked van leadásra.


Máltai Szeretetszolgálat is szokott gyűjteni ruhaadományt.

De ha beírod gugliba még hirdetésben is reklámozzák magukat ilyen témában.

[link]

2017. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, te jó ég, nagyon ritkán olvasni ilyet!Le a kalappal!

Barátnőm hajléktalanszállón dolgozik. Csak ötletként mondom, hogy ilyen szállóra is beviheted. Én a Családsegítőbe szoktam.

2017. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Felesleges nekik segíteni, csak a pia érdekli őket, kaját, ruhát, stb már többször is visszautasítottak, amikor próbáltam. Inkább add el a cuccaidat, abból még pénzed is lesz.
2017. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Megjegyzés: köszi az ötletet, de akkor se szoktam kérni, ha nincs nekem. Szóval dolgozom, és úgy igyekszem pénzt keresni. Nem kell nekem ezért senkitől se pénz. =)

2017. szept. 25. 12:18
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, hogy hol vannak sokan hajléktalanok, hogy ki tudjam választani legmegfelelőbb belátásom szerint, hogy kinek van szüksége leginkább a ruháimra, noha nincs temérdek belőlük. Mert:

AZ EGYENLŐ ELOSZTÁS, NEM IGAZSÁGOS ELOSZTÁS‼

2017. szept. 25. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Blaha Lujza tér (a Spar elötti téren és az aluljáróban), Astoria aluljáró, Keleti pu. a McDonalds melletti kifözde elött, meg szerintem a belvárosban bárhol.


Ha csak egy olyan barátom lenne, mint te ,boldog lennék.

25f

2017. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget =) Használni fogok az új adatokat a részedről =)
2017. szept. 25. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:

"a valaminek a fele is több, mint a semmiből az egész"


Látom a Tokyo Drift megvolt :-)

2017. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ha jól emléxem Diesel szava volt =)
2017. okt. 13. 07:24
 10/10 anonim válasza:
Han mondta :-)
2022. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!