Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok tovább az egészségü...

Nem akarok tovább az egészségügyben dolgozni. Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Külföld több ok miatt kizárva...

Semmi sem érdekel igazán a szakmámon kívül - pontosabban semmi olyan, amiből meg is lehetne élni. Milyen munkakörökben keresgéljek, ahol az átlagfizetés 200 nettó felett van, és nem kell hozzá még sok évre visszaülni a könyvek elé? Ugye a végzettségemnek és a tapasztalataimnak sehol máshol nem veszem hasznát.


2017. szept. 29. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

"ahol az átlagfizetés 200 nettó felett van, és nem kell hozzá még sok évre visszaülni a könyvek elé?"


Álmodik a nyomor kisanyám! Menj el gyárba dolgozni, aztán remélhetőleg teljesül a kívánságod! Mert tényleg van olyan gyár, ahol 200 környékét megkeresik.


Mo-n az átlag fizetés kb nettó 120-150 ezer környékén van, csak úgy mellékesen megemlítem neked álomkirálylány/királyfi.

2017. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak hallomás után, de én is így tudom, hogy gyárban sor mellett is meg lehet keresni, nézelődöm is erre. Engem tényleg nem érdekel, hogy mi, csak ne kelljen azért elszakadni az otthonomtól, hogy ne pusztán vegetáljak a béremből.
2017. szept. 29. 18:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolkozom gazdasági-számviteli szakmákon is, nyelvtudásom már van, hogy multinál próbálkozzak, ha szerzek képesítést. Csak azért vagyok nagyon bizonytalan, mert még soha nem dolgoztam más munkakörben, nem érdekelt, hogy mi piacképes, és mit fizetnek meg...
2017. szept. 29. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Adok egy jó tanácsot: ne csak azt nézd, hogy mennyit fizetnek az adott munkáért, hanem azt nézd, hogy szívből meg tudnád-e csinálni, élveznéd-e azt, amit csinálsz.


Mit ér a sok pénz, ha közben pedig sz..r a munkád, nem érdekel amit csinálsz, nem érted, gyomorgörccsel mész be..stb.


Ezen is gondolkodj el!

2017. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaz, de úgy döntöttem, valamit valamiért. Jó lenne félretenni, hogy pl. ne hitelből kelljen a rossz tetőt lecserélni, mielőtt rám dől, stb. Ez nekem most - rendbe jönni anyagilag - sokkal többet ér.
2017. szept. 29. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Te tudod, azonban egy egészséged van, amit akár egy ilyen döntéssel el is b..szhatsz, de nagyon!


Nem minden a pénz. Mit ér a pénz, ha nincs egészséged?

2017. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Irtad hogy kulfoldre nem akarsz menni, de en elgondlkodnek rajta. Nemetorszagba idos gondozokat szoktak keresni ket hetet valtasban, ket het alatt megkeresel ennyit utana ket hetet itthon vagy.
2017. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól beszélsz nyelveket én keresnék egészségüggyel kapcsolatos multikat és ott keresnék nekem szimpatikus és megfelelő pozíciókat, esetleg maga a HResnek is lehet írni, hogy ez a végzettséged, szeretnél váltani, szóljon neked ha van valami passzoló ajánlat. Sokszor keresnek például ügyfélszolgálatos munkára embereket, ahol betegeket kell tájékoztatni, szerintem ez jól illene hozzád.
2017. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!