Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Legalább 2 éve nem tanultam...

Legalább 2 éve nem tanultam kémiát! De elszeretném kezdeni mert az egészségügyben akarok majd továbbtanulni! Hogyan kezdjek neki egyedül?

Figyelt kérdés
Mielőtt elmennék külön tanárhoz neki szeretnék kezdeni egyedül ,hogy ne nulla tudással kezdjek el külön tanárhoz járni! Mit ajánlanátok ? Vannak mozaikos könyveim és beszereztem a villányi könyveket a tankönyvet feladatgyűjteményt ötösöm lesz kémiából! Emelt szintűt érettségit szeretnék majd csinálni!
2017. márc. 5. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

10 éve tanultam utoljára kémiát, de a vizsgám 5-ös lett. A szervetlen még nem olyan nehéz. A szerves nekem szivasabb.


Szervetlenből kell az atom felépítése, atommodellek, halmazállapotok, gáztörvények, oldódás/oldhatóság, kolloid rendszerek. Szerintem felesleges az emelt érettségi. Ha gondod lenne elmész különtanárhoz és elmagyarázza. Ha a pontok miatt kell, az persze más.

2017. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha magán tanárhoz fogsz járni, akkor pont hogy az ő véleményét kérd ki.

Kérd meg, hogy írhass egy "szintfelmérőt" vagy hasonlót, és akkor látni fogja, hogy honnan induljatok.


Mivel nem csak megúszni akarod a tantárgyat, hanem tudni is, így fontos az őszinteség.


Ha már megbeszéltetek valamit, akkor mellette otthon tudsz bármennyit tanulni.


"ne nulla tudással kezdjek el külön tanárhoz járni"


Ez teljesen mindegy.

Egy magántanárnál nincs ciki, meg hogy jaj, ezt már illene tudni.

Csak veled foglalkozik, hozzád igazodik, a te tempódban haladtok.

2017. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen munkakörben akarsz dolgozni és előtte tanulni. Orvosin nagyon komolyan kell vele foglalkozni, de egészségtudományi karon, nem vészes. Én utóbbin vagyok, és egyáltalán nem volt nehéz a kémia.
2017. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!